אדריכלות פנים סטייל 2014 | מכינה לאדריכלות | מכללת ביטוי
i3 i2

אדריכלות פנים סטייל 2014

כמו סוגי אמנויות רבים אחרים, גם אדריכלות הפנים (או בשמה המוכר יותר – עיצוב פנים) משתנה כל הזמן, משתכללת ומתפתחת. על העוסקים בעיצוב פנים להתעדכן תמיד בטרנדים החדשים, באופנות בעיצוב ולדעת מה הדבר המעניין והפופולרי ביותר כרגע. היום, שנת 2014, עיצוב הפנים שואב השראה מכמויות עצומות של מידע ותכנים, ונעשה שימוש במגוון רחב מאוד של חומרי גלם ואלמנטים שמעולם לא היו בשימוש בעבר. אדריכלות פנים מצוינת, היא כזו שמשתמשת בכל הכלים העומדים לרשותה, וזה מה שנלמד במכללת ביטוי.

השינוי שעבר התחום בשנים האחרונות ודרישות חדשות

חשוב להבין שלפני עשור בודד בלבד, עיצוב פנים לא היה נפוץ ומקובל כמו היום. מספר החברות שהציעו שירותי עיצוב היה נמוך משמעותית, והעיצובים עצמם היו יקרים ושמורים למעטים שיכלו להרשות אותם לעצמם. היום, אדריכלות פנים היא מקצוע מוכר ונפוץ בהרבה, ויותר ויותר בתים פונים למעצבים. משמעות הדבר היא שעל המעצב העכשוי להיות מסוגל להתמודד עם מגוון גדול יותר של חללים ועם טווח תקציב רחב יותר. המעצב צריך להבין בדיוק מה הלקוח שעומד מולו רוצה להשיג, וליצור עבורו את העיצוב המאים לכיסו.

טרנדים ומגמות בולטות בעיצובי שנת 2014

מעבודות בוגרי מגמות עיצוב בשנת 2014, ומעבודות אחרונות של משרדי העיצוב הבולטים בארץ, אפשר להצביע על כמה מגמות בולטות בשוק. ראשית, ניתן לשים לב שהעיצוב המודרני מתחזק עוד ועוד, והוא סגנון העיצוב הפופולרי ביותר בארץ כרגע. דגש רב מושם על פונקציונליות של הבית, מה שמשתלב עם יצירת "בתים חכמים", שנשלטים על ידי מערכות מרכזיות. עיצובי מטבחים רבים כוללים שימוש במכשירי חשמל חכמים, ומשתדלים להשתמש כמה שיותר בפתרונות שמספקים גם מקום אחסון. מינימליזם היא מילת המפתח ל-2014.

תכניות לימודי אדריכלות הפנים של מכללת ביטוי

מתוך הבנה של הטבע המתעדכן והמתחדש של עולם אדריכלות הפנים, מפעילה מכללת ביטוי שתי תכנית נפרדות ללימודי עיצוב פנים. התכנית הראשית מיועדת למי שמתכנן לעסוק באדריכלות פנים באופן מקצועי. הקורס מועבר על ידי מורי המכללה ועל ידי מעצבי פנים ואדריכלים בולטים בארץ, והוא כולל תכנים רבים ומגוונים שמכשירים את התלמידים לעבודה עצמאית מיד עם תום הלימודים. מכינה לאדריכלות מוצעת גם היא, והיא מיועדת לקהל יעד צעיר יותר, שמעוניין להתנסות בתחום, ולשמוע עוד על עולם עיצוב הפנים.

פרטים נוספים, מידע טכני והרשמה לתוכניות

הקורס המלא לאדריכלות פנים במכללת ביטוי הוא קורס מקיף ואינטנסיבי, בעל כמות חומר גדולה.

הוא אורך 160 שעות אקדמיות, המתקיימות ב- 30 מפגשים חודשיים במשך כ- 10 חודשים. תכנית מכינה לאדריכלות נפרשת על פני 30 מפגשים חודשיים. לקבלת פרטים נוספים לגבי קורס אדריכלות הפנים או לגבי המכינה לאדריכלות של מכללת ביטוי, התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי