אומנות הצילום | קורס צילום אומנותי | מכללת ביטוי
i3 i2

אומנות הצילום – על אומנויות המשתלבים עם צילום

בשנים האחרונות, נראה כי צילום נהפך לאומנות של ממש ואנשים רבים מתעניינים בקורס צילום הן למטרתה התמקצעות ועבודה בתחום הצילום והן למטרת תחביב מהנה. צילום הוא תחום המוכר לנו עוד מילדותנו והוא עתיק למדי, אך עם התפתחות הטכנולוגיה ועולם הדיגיטל, נראה כי תחום הצילום שינה את פניו ופתח לאנשים רבים עולם שלם של אומנות קסומה המושכת אליה אנשים רבים.

מהי אומנות צילום?

אומנות צילום, היא למעשה התמקצעות בצילום דברים ספציפיים, כמו- מוצרים, נופים, פרחים, חרקים, אנשים ועוד. למעשה בקורס צילום מקצועי, לומדים התלמידים כיצד להפיק את המרב מעדשת המצלמה וכמובן לומדים כיצד להשתמש בעדשות המצלמה ולהפיק ממנה תמונות מיוחדות ברזולוציה נכונה המתאימה בקפידה לכל סוג צילום. לדוגמא – אם מדובר בצילום תכשיטים, התלמידים לומדים כיצד להבליט כמה שיותר את התכשיט למרכז התמונה, על ידי שימוש ברזולוציות מסוימות ובטכניקות מיוחדות אותן לומדים בקורס.

תחביב נהדר לשעות הפנאי

צילום הוא אומנות לכל דבר, וניתן לראות כי אנשים רבים בעלי קריירה משגשגת פוקדים זה אחר זה בתי ספר שונים הפזורים ברחבי הארץ על מנת ללמוד טכניקות ושיטות שונות לצילום מקצועי. מדובר בקורסים מהנים ביותר, הרי בהם מתכנסים אנשים בעלי תחביב זהה, כך שתוכלו להכיר אנשים חובבי צילום, בדיוק כמוכם. לאחר סיום קורס צילום, תוכלו לקבוע עם חברכם לקורס במגוון לוקיישנים מאתגרים ולנצל את הידע הרב שצברתם בקורס על מנת לצלם כל שתרצו בשעות הפנאי. לאחר מכן, תוכלו לבחור תמונות מוצלחות ולפתח אותם לתמונות מרהיבות שיקשטו את קירות ביתכם ואפילו לעלות את התמונות לפייסבוק ולקבל פידבקים מחברכם.

איך בוחרים קורס צילום מקצועי?

כיום ישנם בתי ספר רבים המציעים קורס צילום אומנותי, אך טרם הבחירה עליכם לברר אם מדובר בקורס המתאים לחובבני צילום או כעבודה מקצועית לכל דבר. על מנת למצוא קורס צילום שכזה, תוכלו להיעזר בחברים או מכרים אשר עברו לאחרונה קורס שכזה ויוכלו להמליץ לכם, או להיעזר בידידנו "גוגל" שעל ידי הקלקת צמד מילים הקשורים לתחום, המנוע ייתן לכם מבחר רב של תוצאות.
בתהליך בחירת הקורס, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים כמו – קרבה לאזור מגורים, ניסיון בית הספר, מקצועיות המורים, הטכניקות הנלמדות בבית הספר, משך הקורס, וכמובן העלויות של הקורס ושל הציוד שתצטרכו לרכוש. על מנת למצוא מחיר אטרקטיבי, תוכלו לבצע סקר שוק מעמיק, על מנת לאמוד את מחירי השוק ואת הפרמטרים החשובים לכם.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי