אימון חינוכי | קואצ'ינג | מכללת ביטוי
i3 i2

אימון חינוכי

אימון אישי לילדים

ילדים החווים קושי בלימוד

רבים הם הילדים כמו גם המבוגרים החווים קושי בלימוד, בישיבה בכיתה, אפילו במשימות בסיסיות של קריאה וכתיבה. ילדים אלו אם אינם מאובחנים בזמן ואינם מטופלים כראוי עלולים לפתח בעיות והפרעות באישיות לטווח הרחוק כיוון שחווים תסכול וחוסר הצלחה ואינם מקבלים את המענה הראוי לבעיותיהם.

 

האימון החינוכי

למען מתן מענה לצרכים של ילדים החווים בעיות בזמן הלימודים נולד האימון החינוכי. האימון החינוכי הינו טיפול מסוג קואצ'ינג הבא לסייע לילד בעל הצרכים המיוחדים לממש את עצמו לקבל את עצמו לדעת איך לנצל את הזמן שלו ואת היכולות והכישורים הרבים שלו.

 

הבנת נפשו של הילד

אימון חינוכי מקנה לילד כלים וצוהר אל תוך הבנת עצמו כמו גם מפתח להגשמת עצמו. אימון חינוכי בשיטת קואצ'ינג נוקט בגישה האמנותית ומשתמש ביצירה האמנותית כמו גם בחומרי הגלם האמנותיים כפתח כניסה לעולמו של הילד וכגשר בין העצמי האמיתי שלו אל החוץ.

 

אימון חינוכי המשלב יצירה

אימון חינוכי קואצ'ינג המשלב יצירה למעשה מאפשר לילד בעל הצרכים המיוחדים להיחשף ולהביא את היכולות המחשבות הרגשות והכישורים שלו לידי ביטוי בלתי אמצעי

 

חוסר שיפוטיות וחופש ביטוי

ליצירה האומנותית ישנן תכונות של חוסר שיפוטיות, של חופש, של פריצת גבולות ומיסוס מגננות. היצירה מאפשרת לבטא פחדים חששות ותסכולים בצורה המתועלת לכיוונים חיוביים ומרפאים.

 

לחשוף את האני האמיתי של הילד

אימון חינוכי קואצ'ינג המשתמש בגישה האמנותית היצירתית למעשה חושף את עולמו האישי האמיתי של הילד מתחת למעטה התסכול, הייאוש והפחדים שייתכן וחווה במהלך מסלול הלימודים הרגיל.

 

פורקן לרגשות ומפתח להתקדמות

אימון חינוכי קואצ'ינג בשיטה האומנותית והיצירתית יקנה לילד חופש ביטוי, חופש יצירה, מקום אישי משלו לפורקן רגשות ופתח להתקדמות אמיתית.

 

לסייע לילד להאמין בעצמו

היצירה כחלק מאימון חינוכי קואצ'ינג לילדים בעלי צרכים מיוחדים מאפשרת לילד להתבונן ביצירותיו שלו ובאמצעותן להכיר בערך העצמי הרב שלו ביכולות שלו ובכישורים שלו כל זאת מעבר לסגולות המרפאות של האומנות והיצירה.

 

אפקטיביות והצלחה

אימון חינוכי קואצ'ינג המשלב תרפיה באומנות הינו בעל אפקטיביות גדולה והצלחות רבות בקרב ילדים עם צרכים מיוחדים, אימון חינוכי מסוג זה שיפר רבות את יכולות התקשורת של הילדים, את הכישורים הבינאישיים שלהם, עשה נפלאות להערכה ולדימוי העצמי שלהם והם זכו להצלחה התקדמות וקפיצת מדרגה משמעותית במסלולי החינוך והלימודים.

 

לאפשר לילד להתחבר לעצמו וליכולות שלו

ילדים רבים, כאלו המוגדרים כבעלי צרכים מיוחדים וכאלו הניצבים בסקאלה הנורמאלית סובלים מקשיים אי אלו ואחרים במסגרות הלימודיות אותם הן פוקדים. מסגרות אלו הינן חד גוניות ולא מסוגלות לתת מענה לכל ילד וילד ולצרכים הנפשיים האישיים שלו. אימון חינוכי קואצ'ינג המשלב תרפיה באומנות מסייע לילדים אלו להתחבר לאמונה העצמית שלהם ולרצון להגשים את עצמם כמו גם למימוש העצמי שלהם מתוך ביטחון והערכה בדרך הבטוחה להצלחה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי