אימון לפתיחת עסק קטן | קואצינג באמצעות אמנות | מכללת ביטוי
i3 i2

אימון לפתיחת עסק קטן

מגמה עולמית לפתיחת עסק עצמאי

מגמה מעניינת מתרחשת היום בארץ ובעולם והיא פנייתם של אנשים רבים להקמת עסק קטן ועצמאי במקום או בנוסף למקום עבודתם כשכירים.

אי יציבות המשרות בשכירות

מגמה זאת התפתחה בעולם מסיבות מגוונות, הראשונה שבהם היא אי יציבותן של המשרות בחברות, קבלת קביעות הופכת לקשה משנה לשנה והיא לעולם אינה מובטחת, נוסף על כך המשכורת כשכירים אינה תמיד מספקת לכלכלה האישית ולכלכלת המשפחה.

הרצון להעניק לעולם את המתנה האישית שלך

סיבות פנימיות ורוחניות יותר למגמה כלכלית זאת בה כמעט כל אחד שואף לעסק קטן עצמאי משלו הוא העליה בצורך לביטוי אישי עצמי. אנשים מעוניינים לחלוק עם העולם את אשר יש להם לתת והם מעוניינים לעסוק במה שהם אוהבים תוך יצירת רווח מעיסוק זה.

אמונה עצמית ומוטיבציה

אז המגמה המתפתחת הזאת בעולם היא מבורכת, אבל על מנת להקים עסק קטן ועצמאי דרושים ברמה הטכנית, כסף, חלל ומיקום, אביזרים וציוד וברמה האישית נדרשים למוטיבצית אין קץ, לאמונה שלמה בעצמך ובשירות שאתה מספק ובגישה פתוחה לשוק ולקהל היעד.

המעבר מעמדת שכיר לעצמאי

המעבר מעמדת שכיר העובד בחברה לבעל עסק קטן ועצמאי הינו לא תמיד פשוט ולפעמים מצריך עזרה. לשם כך בדיוק נולד קואצ'ינג עסקי לדחיפה והזרקת מרץ לפרויקט האישי העצמאי החדש.

קואצ'ינג עסקי

קואצ'ינג עסקי יסייע לכם תחילה ביצירת החזון שלכם. חזון מלא ומפורט למעשה מהווה את התשתית לכל הפעילות העסקית והכללית שלכם בתחום בו בחרתם. החזון משמעו מה הייתם רוצים שיקרה, איך אתם רוצים שהעסק יראה ומה טיב השירות שהעסק יספק. עסק טוב מצליח ומרוויח מתחיל תמיד בחזון מלא ומאמין בעצמו.

להזדהות עם החזון

קואצ'ינג עסקי אף יסייע לכם בהזדהות העמוקה עם החזון שלכם, עם הרצונות שלכם, בפיתוח אמונה בלתי אמצעית במה שאתם רוצים לעשות ובעסק שאתם רוצים לבנות. אמונה עצמית שלמה ובטוחה בעצמה היא תנאי מקדים והכרחי לכל פעילות עסקית עצמאית.

אחריות

קואצ'ינג עסקי יאמן ויתרגל אתכם באחד מן האספקטים החשובים ביותר בהחלטה להקים עסק עצמאי קטן והוא לקיחת האחריות, קואצ'ינג עסקי ילמד אתכם לעמוד באופן יציב ומלא מאחורי מה שאתם עושים ומאחורי האמירה שלכם.

התנהלות נכונה

קואצ'ינג עסקי יסייע לכם בבחירת סדר עדיפויות, מה יותר חשוב ומה פחות, יסייע לכם ביצירת לוח זמנים יומי פרודוקטיבי, יעזור וילמד אתכם להגיע במהירות ובנגישות למאגרי המידע והתקשורת להם אתם זקוקים, ילמד אתכם כיצד לנצל את הזמן באופן אפקטיבי וישפר וישדרג את כל ההתנהלות הכללית שלכם.

שיווק עצמי

קואצ'ינג עסקי אף יסייע לכם ללמוד כיצד להציג את עצמכם ואת השקפת עולמכם, כיצד ליצור תקשורת חיובית ופורה עם הסביבה וכיצד לנצל אותה באופן מקסימאלי לטובתכם.

לגלות את מה שכבר קיים בכם

קואצ'ינג עסקי למעשה חושף ומסייע בגילוי מחודש של כל היכולות הטמונות בכם זה מכבר ומסייע לכם לתעל אותן לעבר התפתחות אישית והצלחה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי