אימון עסקי, קואצ'ינג עסקי, מכללת ביטוי
i3 i2

אימון עסקי בביטוי


ביחד איתך, נביט בעסק שלך ובכל מאפייני תפקודו. נראה כיצד אתה קובע את המטרות והיעדיים העסקיים שלך, וכיצד אתה חותר להשיגן. כיצד אתה מנהל את זמנך, כך שכל האספקטים השונים של העסק יקבלו מספיק תשומת לב. האם אתה מתנהל נכון מול עובדייך? כאשר נקבל תמונת מצב מלאה של העסק שלך והדרך בה אתה מנהל אותו, נוכל לבנות עבורך תוכנית מותאמת אישית, שתכוון אותך לשיפור התפקוד וההצלחה של העסק.

לאימון עסקי השאירו פרטים באתר

או התקשרו למספר 1700-700-892


בניית התכנית ועמידה בה

השלב הבא הוא הוא בניית תכנית להגברת התפקוד והרווחיות של העסק שלך, ודאגה לעמידה בה. תלמידי המכללה שלנו מקבלים את מיטב תשומת הלב בנושא זה, ודאגה מקסימלית בכל שלב ושלב. נלמד אותך לזהות אילו בעיות וחסמים קיימים בעסק שלך ומונעים ממנו לעלות לשלב הבא, וכיצד להסיר את החסמים האלה. נוודא איתך כי אתה מבין את היעדים שהצבנו ביחד לעסק שלך, וכי אתה מצליח לעמוד בהם. במידה ותתרחש סטייה כלשהי מהמסלול שנקבע, נעניק לך את היכולת להבין היכן שגית, ואילו שינויים יש להכניס בתכנית או בהתנהלותך.

אומנות – הנשק הסודי

המייחד את האימון הקיימים במכללת ביטוי לעומת שאר הקורסים הזמינים בארץ (ואולי אף בעולם), הוא ניצול האומנות כאמצעי לשיפור אישי. עשייה אומנותית חושפת בפנינו רובדים נפשיים נסתרים, וההארות הללו יכולות להיות ממונפות למטרת שיפור העסק. בליווי קואצ'ר מוסמך ומנוסה, יוצר החניך יצירות אומנות מגוונות (ציורים, פסלים ועוד). התבוננות עמוקה ביצירות, והבנה של התהליכים הנפשיים המשתקפים מיצירות אלה, מובילות לתובנות אשר לא ניתן היה להשיג בדרך אחרת.


התכנית העסקית ויעדיה מותאמים לתובנות אלה, כך שהתלמיד יוכל להגדיל את מגוון הפעולות אותן הוא יכול לבצע, ויפתח בפני עצמו נתיבים פונטציאליים חדשים לשיפור עצמי.

שיפור התפקוד האישי

חשוב לציין שבעת אימון עסקי אין להזניח את הפן האישי. אנו פועלים מתוך הנחה שהצלחתו של עסק נובעת לא רק מאופן התנהלותו הטכנית והכלכלית, אלא גם ממצבו הרגשי והנפשי של מנהל העסק. נעזור לך להבין האם קיימים חלקים כלשהם בחייך האישיים שעוצרים את התקדמותך, האם בעיות רגשתיות כלשהן משפיעות על עבודתך. נעניק לך כלים המאפשרים איזון מקסימלי בין החיים הפרטיים שלך לבין העבודה, כך שאלה לא ישפיעו זה על זה לרעה. לא נרצה שתיקח את העבודה הביתה יותר מדי פעמים, בצורה שתפגע במערכת היחסים שלך או תצמצם מדי את זמנך הפנוי.

 

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי