אימון קו אקטיבי, לימודי אימון אישי- מכללת ביטוי
i3 i2

אימון קו אקטיבי

מהו אימון קו אקטיבי?

אימון זה, כפי ששמו מרמז, מבוסס על שיתוף פעולה הדוק בין המאמן לבית המתאמן. ביחד, בונים המאמן האישי והמתאמן תוכנית אימון אפקטיבית, שיכולה לסייע למתאמן להעלות את השגיו ולהגיע אל ההצלחה בתחומים הרצויים לו. האימון מסוג זה מבוסס על דיאלוג מתמיד בין המאמן לבין המתאמן, ועל עיצוב משותף של תוכנית האימון הנ"ל. ההתאמה האישית של תוכנית האימונים למתאמן, לתכונותיו ולרצונותיו- היא זו שהופכת את הטיפול הזה לכה אפקטיבי, והוא יכול להביא לתוצאות מקסימליות תוך זמן קצר.

ייחודו של אימון קו אקטיבי

בניגוד לשיטות אימון אחרות, בשיטה זו, המאמן אינו נמצא מעל המתאמן. הוא אינו מומחה שיש להקשיב לעצתו. הוא למעשה שותף מלא לדרכו של המתאמן. הוא מדבר אליו בגובה העיניים, ונותן לו להחליט את ההחלטות בעצמו. הקשר בין המאמן לבין המתאמן מבוסס על אמון הדדי ועל ביטחון.


האימון הזה מוגדר כאימון הוליסטי, כלומר- יכול להביא לשיפור בכל אחד מתחומי החיים של המתאמן. במידה והמתאמן רוצה, ניתן גם לבחור תחום ספציפי ולעבוד עליו באופן פרטני- אך גם בבחירה כזו, צפוי להיות מורגש שינוי לטובה גם בתחומי החיים האחרים, כיוון שהתחומים השוניים בחיינו משפיעים באופן מהותי זה על זה.

יתרונותיו של אימון קו אקטיבי

הייתרון הראשון של האימון מסוג זה הוא הביטחון הרב והאמון הנוצרים ביחסים עם המאמן, כאשר הוא שותף ואינו מייעץ. מתוך תחושת היביטחון הזו בקשר קל מאוד לצמוח ולהתפתח, ובכך להגיע להשגים.
במהלך האימון, איש אינו מגדיר למתאמן את מטרתו, מלבד הוא עצמו. בכך, ניתן להגיע לרמה גבוהה יותר של מודעות עצמית. מהרגע שאנו יודעים להגדיר בעצמנו מהי המטרה שלנו ומה אנו רוצים להשיג- הדרך לכיבוש היעד הזה הופכת להרבה יותר ברורה לנו. בנוסף, הרצון לעמידה ביעד שאנחנו קבענו לעצמנו מעורר בנו המון מוטיבציה להמשיך, להתאמץ ולהתמיד. כך, נוכל להתגבר על קשיים ועל מכשולים בדרך, ולזכות בשליטה מלאה על מסלול החיים שלנו.


השינוי שניתן להשיג באמצעות האימון הוא מאוד משמעותי ועמוק. אל התוצאות ניתן להגיע תוך זמן קצר, בזכות ההתמקדות במטרה המסויימת. המאמן יכול להוות שותף נאמן. ניתן לשתף אותו בקשיים בדרך, וגם בהצלחות ובאושר שיבואו בעקבות השינוי שעומד להתחולל בכם.


למי מתאים האימון?

אימון אישי כזה יכול להתאים לכל אחד. האימון יוכל לעזור לכל מי שרוצה להשתפר, למצות את עצמו ולהביא לשיפור משמעותי בתחום או אחד או יותר של חייו- ובסופו של דבר, להיות אדם שלם ומאושר יותר. האימון יכול להתאים לאנשים מכל המינים והגילאים, אשר חשים שהם אינם מרוצים מספיק מדבר מה בעצמם או בחיים שלהם. כמו כן, מתאים האימון למי שמעוניין בתוצאות מהירות המושגות על ידי מאמץ קצר אך ממוקד מטרה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי