לימודי אמנות | מכללת ביטוי המכללה המובילה ללימודי אמנות
i3 i2

אמנות- אמירה אישית לעולם

מכללת ביטוי, מאמינה כי בכל אדם מסתתר יוצר\אמן, עם אמירה אישית שמושפעת מחוויות אישיות, זיכרונות ועולמו האישי. בקורס לימודי אמנות, מעניקה מכללת ביטוי לסטודנטים שלה, את הכלים לפיתוח ההיבט האישי של כל אחד מהם, והתאמתו לתרבות העכשווית. תכנית לימודים זו נמשכת כארבע שנים, שמתוכם שלוש השנים הראשונות מאפשרות לכל סטודנט ללמוד ולהתנסות בכל סוגי האמנות: עיצוב פנים, עיצוב גרפי, לימודי אופנה ובאמצעי האמנות הקיימים כמו, ציור, רישום, פיסול וצילום, יחד עם מדיה דיגיטלית. בשנה הרביעית, ניתנת לסטודנט האפשרות להתמקד בתחום אחד ולהגיש את עבודת הגמר שלו.


אמנות פרקטית

מלבד תואר ראשון במדעי הרוח, בו זוכה הסטודנט במגמת לימודי אמנות הוא יוצא אל העולם בחוץ, עם ידע רב בתחומי האמנות השונים, ועם הכלים להביע את הביטוי האישי שלו, ולהשמיע את קולו הייחודי לעולם, תוך הבנת הצרכים הקיימים בשוק של אותם הימים. השילוב בין האמנותי לפרקטי אותו לומד הסטודנט, מאפשר לו ליצור את יצירתו כך שתביע את אישיותו ואת אמירתו האישית, תוך כדי התחשבות בדרישות המודרניות של השוק. יצירה אמנותית יכולה לחלוטין להיות שילוב של ייחודיות יחד עם שימושיות.


יצירה אינדיבידואלית

לאחר שרכש את הידע הנרחב באמנות על שלל סוגיה, מגיע תורו של הסטודנט להביע את אמירתו האישית ע"י יצירה בה יבחר, ואשר עשויה לשקף את עולמו האישי, מטען אישי שהוא סוחב עימו, חוויות או כל דבר ועניין שנלקח מתוך האני הפנימי שלו. בעזרת הכלים המעשיים שמכללת ביטוי העניקה לו, מסוגל הסטודנט בשנה הרביעית להציג מוצר אמנות ייחודי לו ומותאם לתרבות העכשווית. בזכות הלימודים הרב תחומיים, יכול כל סטודנט לצאת אל שוק העבודה ולפתח קריירה עצמאית בתחום האמנות והעיצוב, יחד עם אמירה אישית לעולם.

לימודים מעשיים

החלק המעשי של לימודי אמנות במכללת ביטוי, חשוב מאוד לאמן הצעיר, וזאת לשם רכישת הרגלי עבודה, פיתוח כישורים אישיים וחיזוק הביטחון העצמי האמנותי שלו. במסגרת הלימודים, לומד הסטודנט לימודים מעשיים בתחומי הצילום, הציור, הפיסול, הרישום והמדיה הדיגיטלית, כשבמהלך הסדנאות הוא מתנסה ביצירת פרויקטים אמנותיים שונים שמביאים את אמירתו האישית והייחודית, מהפנים שלו אל החוץ. מיצירה ליצירה ירגיש הסטודנט כיצד האמנות מאפשרת לו, להביע את פנימיותו שהייתה ידועה קודם רק לו.


לימודים עיוניים

במקביל לחלק המעשי שבלימודי האמנות, הסטודנט נוטל חלק גם בלימודים עיוניים שלוקחים אותו למסע בחקר האמנות לדורותיה. הלימודים העיוניים באים להקנות לסטודנט, ידע בתחום תולדות האמנות, סוגיה, זרמיה ומאפייניה השונים. בנוסף, נחשף הסטודנט למקצוע האוצרות, מטרותיו ומאפייניו ולמד כיצד לקרוא ולכתוב מאמרים בתחום האמנות, וכיצד לבקר יצירות אמנות שונות. החומר העיוני הוא רב ועשיר, אך נדרש בשילוב עם החלק המעשי וזאת כדי שהסטודנט יבין היטב את האמנות על כל סוגיה, אמנות של פעם לעומת אמנות עכשווית.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי