אמנות וגרפיקה | עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

אמנות וגרפיקה במכללת ביטוי

אמנות וגרפיקה במכללת ביטוי

לימודי אמנות בתשתית רב תחומית מוצעים לשוחרי האמנות, האמנים, בעלי הכישרון ובעלי הזיקה האמנותית והגרפית להצטרף למסלול ייחודי החובק את כל תחומי האמנות מן הפיסול, הרישום והציור הקלאסיים ועד לגרפיקה ממוחשבת במדיה הדיגיטאלית. לימודי אומנות במסלול הרב תחומי במכללת ביטוי יעניק ללומדים בו תואר אקדמאי בן 30 נק' זכות במדעי הרוח, תעודת אמן על פי סוג ההתמחות וקפיצה בלתי אמצעית אל שוק העבודה הנרחב.

 

ביטוי אישי

לימודים במסלול הרב תחומי הכוללים את סוגי היצירה הקלאסיים כמו גם את היצירה הדיגיטאלית נלמדים מתוך תפיסה של עידוד הביטוי האישי נפשי של כל תלמיד ואמן הלומד במסלול. הדחיפה להעניק להיבטים האישיים גוון צבע וצורה הינה ההבנה כי אמן בנוי מסך חלקיו האישיים וביטויו הנפשיים הפנימיים העמוקים, הבאתם את בד הציור או אל החומר המפוסל היא ההופכת אותו לאמן.

 

ביטוי אישי גם בתחום הדיגיטאלי

את האמירה האישית וההיבטים הפנים אומנותיים במהלך קורס אומנות יהיה ניתן לבטא גם בדרכי היצירה העכשוויות, הממוחשבות, הגרפיות והדיגיטאליות, ומעבר לכך התלמידים יוכשרו באופן ספציפי לתחום מקצוע זה ויקבלו כלים מעשיים להשתלבות בשוק העבודה של הגרפיקה הדיגיטאלית, במערכות העיתונים, במשרדי הפרסום כעצמאיים ועוד.

 

לימודי רוח

לימודי האמנות כוללים גם לימודים של האספקטים הרוחניים והמופשטים כמו גם הפילוסופים וההיסטוריים של האומנות, הם כוללים את ההכרה עם שפות האמנות השונות, מן הפלאסטית ועד החזותית, ומלמדים לחשיבה ביקורתית.

 

האדם במרכז

גם האספקטים התיאורטיים של הלימודים שמים במרכזם את האדם ואת הצורך שלו לביטוי אישי עצמי דרך האומנות. גישה זו גם פותחת פתח לתחומים כגון תרפיה באומנות ואימון נפשי באמצעות יצירה.

 

טכניקות

במסגרת קורס אמנות במכללת ביטוי ילמדו תכנים מעשיים ותיאורטיים באשר לטכניקות קלאסיות של רישום, פיסול וציור, בצד טכניקות עכשוויות יותר כגון האמנות החזותית ותחומים אוונגרדיים עכשוויים נוספים וכמו כן כאמור ילמדו נושאי הגרפיקה הממוחשבת והאומנות הדיגיטאלית.

 

עיצוב גרפי

מגמת העיצוב הגרפי בדומה לתחום המקצועי בשטח נושאת אופי מעשי ויצרני יותר. הלימודים במכללה יספקו לתלמידים כלים כיצד ליצור מרעיון מחשבתי קונספט עיצובי וכיצד ליישמו באופן אסתטי המשרת את מטרות המוצר הקונספטואלי.

 

כלים מעשיים

נוסף על כך, במגמת העיצוב הגרפי יעניקו ללומדים בה את הכלים לעמידה מול לקוח, הבנת דרישותיו ובקשותיו, התחשבות במגבלותיו הכלכליות, הטכניות והאחרות ומשם תכנון הפרויקט והבאתו לדפוס. כמובן שבמסגרת לימודי אומנות במגמת העיצוב הגרפי ילמדו תוכנות המחשב הרלוונטיות השונות לתחום כגון פוטושופ ואילוסטרייטור.

 

ה"אני הפנימי" במרכז היצירה האומנותית

לימודים אלו מאפשרים כר נרחב של לימודים מעשיים ותיאורטיים, לימודים קלאסיים ועכשוויים אשר כולם נלמדים בגישה המיוחדת למכללת ביטוי בה ה"אני הפנימי" עומד תמיד במרכז היצירה האומנותית.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי