בחירת כיוון מקצועי | קואצ'ינג באמצעות אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

בחירת כיוון מקצועי

תחום דינאמי הולך ומתפתח:

קואצ'ינג או אימון בתחום העסקי ותחום הקריירה הינו תחום דינאמי ההולך ומתפתח בארץ ובעולם. אימון קואצ'ינג לבחירת כיוון מקצועי והגשמה אישית באמצעות קריירה הפכו לכלי באמצעותו אנשים, בעלי עסקים, עצמאיים או שכירים, מי שעומד בפני שינוי קריירה או מי שטרם יש לו מקצוע כלל, מקנים לעצמם את היתרון.

השלב בו אתה עומד בפני בחירת כיוון מקצועי חדש:

העמידה בפני בחירת כיוון מקצועי חדש יכולה לקרות בשלבים שונים של החיים. היא יכולה להתרחש מוקדם ובזמן המקובל של אחרי הצבא בה עולה ההתלבטות מה ללמוד ובמה כדאי לעסוק. היא יכולה להתרחש אצל אנשים מבוגרים יותר אשר לא עבדו וכעת מעוניינים לפתח את הצד העסקי שלהם ולבחור מקצוע, כמו למשל עקרות בית שגדלו ילדים והתפנו לנושא רק בגיל מאוחר.

סיבות לבחירת כיוון מקצועי חדש:

בחירת כיוון מקצועי חדש יכולה להתרחש באם החלטתם לזנוח את העיסוק או המשרה הישנים ואתם חפצים בשינוי קריירה. יתכן והחלטתם כי ברצונכם להקים עסק משלכם או פשוט להתפתח בכיוונים שונים וכמו כן יש את אלו שאחרי עשרות בשנים של עיסוק בעבודה מסוימת נוכחים להבין כי הם רוצים לעשות רק את מה שהם באמת אוהבים.

מסייעים לכם לבחור כיוון מקצועי:

קואצ'ינג לבחירת כיוון עסקי ולקריירה בא לסייע לכם בבחירת תחום העיסוק והקריירה הנכון עבורכם ולסייע לכם במימושו והגשמתו בחיים בפועל.

מעברים ושינויים בחיים ובקריירה:

מעבר ושינוי קריירה אינם דבר קל כמו גם המעבר מעמדת שכיר לעמדת עצמאי, המעבר ממעמדת עקרת בית לאישה עובדת והמעבר מתלמיד לבעל קריירה אינם מעברים פשוטים. קואצ'ינג עסקי לבחירת כיין עסקי וקריירה יסייעו לכם במעברים הללו.

תחום העיסוק שאתם אוהבים:

קואצ'ינג עסקי לבחירת כיוון עסקי וקריירה יסייע לכם לבחור את תחום העיסוק אשר אתם אוהבים, אשר יתאים לכם ביותר ואשר יאפשר לכם לממש ולהגשים את עצמכם על מלוא הכישורים והיכולות שלכם.

שחרור חסימות ויציאה מתקיעויות:

קואצ'ינג עסקי לבחירת כיוון עסקי וקריירה יסייע לכם בזיהוי ואבחון חסימות, שחרורם ושימת קץ לתקיעות העסקי והתעסוקתית בה אתם חשים שאתם נמצאים.

ביטחון עצמי:

קואצ'ינג עסקי לבחירת כיוון מקצועי וקריירה יסייעו לכם לפתח ביטחון עצמי ואמונה שלמה בעצמכם וביכולות שלכם באופן כזה אשר גם מקבל ביטוי כלפי חוץ.

להשתחרר מהפחדים:

קואצ'ינג עסקי לבחירת כיוון מקצועי וקריירה ילמד אתכם להשתחרר מפחדים חששות וחסמים רגשיים בדרך אל ההצלחה ועוד.

הדרך אל ההצלחה:

רבות הן הסיבות מדוע אנשים מחפשים כיוון מקצועי חדש, חלקן נסיבות משמחות וחלקן תוצאה של הכרח החיים כך או כך קואצ'ינג עסקי יסייע לכם להגשים את כל השאיפות המקצועיות שלכם, לבחור כיוון מקצועי ולדבוק בו באופן בטוח בעצמו ושלם מתוך אמונה עצמית שלמה וללא פחדים וחששות בדרך אל מימוש הייעוד שלכם בחיים.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי