לימודי אומנות | תואר באומנות | תואר ראשון באומנות | קורס ציור
i3 i2

בית הספר לאומנויות

לכל אחד יש חלום אחר לגבי מה הוא היה רוצה ללמוד. לחלקנו יש חלום, עוד מן הילדות, ללמוד לימודי אומנויות. לימודים אלה נחשבים לא מאוד פרקטיים, ולכן רבים מאיתנו מוותרים על החלום הזה והולכים ללמוד דבר מה שאמנם מעניין אותנו פחות, אך נתפס כמקצוע רווחי יותר. אולם כיום, יש הרבה מאוד מקומות בהם ניתן ללמוד אומנויות, ואפשרויות ההעסקה בתחום אינן מסתכמות עוד בלהיות אומן. תחום האמונויות בארץ הולך ותופס תאוצה, וכיום גם מי שלמד אומנות יכול להתפרנס בכבוד.
איפה ניתן ללמוד אומנויות? מה לומדים במסגרת לימודי האומנויות, ומה עושים איתם לאחר מכן? מאמר זה יסייע לכם לבחור את בית הספר לאומנויות המתאים לכם ביותר.

בית ספר לאומנויות

 

תואר ראשון

יש בתי ספר לאומנויות בהם תוכלו לעשות תואר באומנות. תואר ראשון מתאים למי ששלם עם ההחלטה שלו, ויודע בכל ליבו שאמנות היא נטיית ליבו ושזהו התחום בו הוא רוצה לפתח את הקריירה שלו. את התואר הראשון באומנות ניתן לעשות כתואר כללי, או להתמקד בתחום אומנות ספציפי. בנוסף, קיימים מוסדות לימוד אשר מאפשרים לשלב את התואר במסלול דו חוגי עם תואר נוסף, לעיתים מתחום חיים אחר.


לימודי אומנות כוללים לימודים תיאורטיים לצד התנסות מעשית במגוון תחומי אומנות. בדרך כלל, משולבת עם התוכנית עם קורסים נוספים בתחום מדעי הרוח. לפני ההרשמה לתואר, יש לקחת בחשבון שהלימודים ארוכים ולא תמיד קלים, ושרק אם באמת חשקה נפשכם לעסוק בתחום למשך כל חייכם- כדאי לכם ללכת על האופציה של התואר.

בית הספר לאומנויות שיספק לכם לימודי תעודה

לימודי תעודה באומנות יכולים להיות קורסים מקצועיים שונים, המתמקדים בתחום אחד של אומנות. ניתן לעשות קורס ברישום, צילום, פיסול, עיצוב גרפי, עיצוב פנים ועוד מגוון תחומים של אומנויות. בסוף הקורס תקבלו תעודה, שמראה שיש לכם הכשרה מקצועית בתחום. בנוסף, חשוב לציין שהקורס יקנה לכם הרבה מאוד ידע והתנסויות מעשיות, כך שאם אתם מתכננים להיות אומנים או לנסות את דרככם כאומנים- קורסים כאלה יכולים להיות יעילים מאוד עבורכם. הקורסים קצרים יותר מן התואר ופחות מחייבים ממנו, ומי שרוצה יוכל לעסוק אחרי הקורס באומנות בתור תחביב ותו לא.

לימודי אומנות

בית הספר לאומנויות שיספק לכם קורסי העשרה

ניתן למצוא מוסדות לימוד אשר לצד הלימודים הרשמיים והכבדים יותר, נותנים ללמוד גם קורסים שהם בגדר העשרה. קורסים אלו מיועדים למי שחובב אומנות, אך רואה בה לא יותר מתחביב. קיימים קורסי העשרה המתאימים לכל סוגי האוכלוסייה- ילדים, נוער, פנסיונרים ועוד. יש מגוון רחב של קורסי העשרה בתחומי אומנויות שונים- קורס ציור, רישום, קרמיקה ועוד. כמו כן ישנם קורסים שמטרתם להרחיב את הידע בנושא האומנות, כגון קורסים להערכת יצירות אספנות או לתולדות האומנות.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי