בית ספר לאומנויות בתל אביב | מכללת ביטוי
i3 i2

בית ספר לאומנויות תל אביב

אם חשקה נפשכם בלימודי אמנות, כדאי לכם ללכת עם זה הלאה. כיום יש הרבה מאוד מוסדות לימוד בארץ אשר יכולים לספק לכם לימודי אמנויות מקצועיים ואיכותיים, ויש גם אפשרויות תעסוקה רבות בתחום, שאינן דווקא האומנות עצמה- הוראה, הדרכה, עבודה במוזיאונים ועוד. את האמנות ניתן ללמוד בכל אחת מן האוניברסיטאות ברחבי הארץ, וגם במגוון מכללות.
אם אתם גרים באיזור המרכז, יש לכם הרבה מאוד אופציות לבחור מביניהן.

בית ספר לאומנויות תל אביב- מכללת ביטוי

אם אתם חושבים לפנות אל בית ספר לאומנויות תל אביב, כדאי לכם לשקול את מכללת ביטוי, הממוקמת ברמת-גן. מכללה זו החלה כסטודיו קטן בהרצליה, אותו הקימה ד"ר בלה נוביצקי בשנת 2000. נוביצקי דוגלת בשיטת חינוך ייחודית להוראת האמנות, אותה פיתחה לאחר הרבה מאוד שנים של ניסיון בתחום והוראתו במקומות שונים. היא מאמינה כי שיטת ההוראה צריכה להיות אישית ופרטנית, ועליה לתת ביטוי לכל תלמיד כדי שכל אחד יקרין מיכולותיו ומעצמו על השאר. עם הזמן היו בסטודיו הקטן יותר ויותר תלמידים, עד שהעניין נהיה המוני כל כך שהוחלט לפתוח מכללה.


במכללה מאמינים שבכל אחד מאיתנו גלום הפוטנציאל להיות אמן, ורק צריך להוציא זאת מאיתנו בדרך הנכונה. אם יש רצון- יש יכולת. למרות שהסטודיו הקטן גדל והפך למכללה גדולה למדי, עדיין נותרה ההרגשה הביתית והאינטימית, המאפשרת לכל תלמיד להתבטא ולהוציא מעצמו את המירב. את ההשראה שואבים התלמידים הן מידע שמוקנה במכללה והן מחוויות שונות בחיי היום יום שלהם או מזכרונותיהם מן העבר.

מסלולים שונים

ישנם בתי ספר שמציעים מספר מסלולים, אך לא כל בית ספר לאומנויות תל אביב מציע מגוון מסלולים נרחב שכל אחד יוכל לבחור ממנו את מה שמתאים לו ומעניין אותו. במכללת ביטוי ניתן ללמוד במגוון מסלולים הנוגעים לתחומים רבים של אומנויות. ניתן, כמובן, ללמוד לימודי אמנות קלאסיים. במסגרת לימודים אלה, מוקנה לתלמידים ידע תאורטי נרחב בתחומי האמנות, וכן התנסות פרקטית במגוון סוגים של אומנות. אורך התוכנית ארבע שנים, והיא כוללת גם השלמת נקודות זכות לתואר במדעי הרוח מן האוניברסיטה הפתוחה. התוכנית גמישה ומגוונת, וכוללת המון סוגים של התנסות אישית של התלמידים.


ניתן גם ללמוד בתואר לעיצוב פנים, שגם הוא כולל נקודות זכות במדעי הרוח של האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת הלימודים, התלמידים נחשפים למגוון טכניקות עבודה ותוכנות מחשב מתקדמות אשר משמשות כיום בעולם עיצוב הפנים. אורכם של לימודים אלו הוא ארבע שנים. מעבר ללימודי התואר, ישנם מגוון קורסים שניתן ללמוד במכללה. אלה הן הכשרות מקצועיות לכל דבר, שבסופן תוכלו לעבוד במקצוע בו תמיד חשקתם. בין מגוון הקורסים שניתן ללמוד במכללה ניתן למצוא קורס עיצוב אופנה, קורס עיצוב פנים, מסלול תרפיה באומנות ועוד רבים אחרים.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי