חיפוש אחר האושר | טיפול קואצ'ינג | מכללת ביטוי
i3 i2

האם אתה מאושר?

כולם מחפשים אושר:

כולם מחפשים את האושר, אבל האושר נדמה תמיד כיצור חמקמק ושאינו ניתן להשגה. ומהו בכלל אושר, והאם האושר שלי תלוי בדבר מה חיצוני? לחיפוש אחר האושר ולמענה לכל השאלות הללו ישנה תשובה – קואצ'ינג. תהליך טיפולי אשר יעזור לך לברר את הדרך האישית הפרטית הייחודית שלך אל האושר ומציאת האושר בתוכך באופן בלתי תלוי.

התהליך הטיפולי:

קואצ'ינג כאמור הינו תהליך טיפולי המתרחש בין המטפל – המאמן למטופל – המתאמן ובו נעשה קודם כל ברור של האמונות המותנות בהן מחזיק המטופל – המתאמן. לדוגמא אם אהיה אהוב אהיה מאושר, או אם יהיה לי כסף אני אוכל להיות מי שאני וכך כל מיני אמונות ותפיסות אשר הושרשו לנו במחשבה במשך תהליך חיינו.

אמונות:

תפקידו של הקואצ'ינג לבחון ולנקות את האמונות הללו, לבחון אילו מהן הינן אמיתיות ותקפות ונכונות תמיד ואילו מהן הינן מיותרות מעכבות את המתאמן – המטופל וחוסמות אותו בדרך אל האושר.

שאילת שאלות:

תהליך נוסף אשר מתרחש כחלק מטיפול קואצ'ינג הינה שאילת שאלות מה הייתי רוצה ומה הייתי מצפה מעצמי, האם ישנו איזשהו דבר בעולם שאני רוצה להשיג ועוד לא השגתי? האם יש שאיפה שברצוני לממש וטרם הגשמתי, האם יש חלום אותו אני רוצה לממש ועוד לא התפניתי לממשו? כל השאלות האלו ועוד ישאלו בתהליך קואצ'ינג.

מה הסיבה?:

לאחר שאלת השאלות וקבלת המענה עליהן, יעשה בירור נוסף מדוע לא הוגשמו המשאלות לב הנזכרות לעיל ומה מונע את הגשמתן ואת הדרך אל האושר הנכסף? האם זה סדר עדיפויות לקוי? האם זה ניהול זמן לא נכון? האם זה השקעת מאמץ בריצוי אחרים במקום בעצמך ועוד.

בירור הרצונות:

שאילת כל השאלות הללו והמענה של המטופל – המתאמן בעצמו עליהן יהווה תשתית לכל תהליך קואצ'ינג בו יוסרו מחסומים אל עבר יעדים שהמטופל – מתאמן הציב לעצמו, בו המטופל – מתאמן יברר את הרצונות שלו ויגיע להבנה אילו מהם הם אמיתיים ורצויים באמת עבורו כמו גם היפטרות וסילוק אמונות ותפיסות כוזבות של המטופל – המתאמן על עצמו.

אושר בלתי מותנה:

תהליך קואצ'ינג הינו תהליך בדוק ומובטח בדרך אל האושר זאת כיוון כי הבסיס לכל התהליך הזה בדרך אל האושר הוא כי האושר כבר קיים בך ואינו תלוי בשום דבר או שום נסיבות חיצוניות, האושר הפנימי אינו תלוי במה תשיג איזו עבודה תהיה לך או כמה כסף יהיה לך. האושר הוא שלך מעצם היותך, כיוון שאתה שלם ומושלם בדיוק כפי שאתה. הנחת יסוד זאת הינה הכרחית בדרך אל האושר.

טיפול מקצועי:

קואצ'ינג מקצועי באמצעות מטפל – מאמן המאמין במטופל – המתאמן שלו ומסייע לו לגלות את עצמו ואת האושר אשר כבר קיים בו ביכולתו לחולל נפלאות בחייהם של בני אדם, להעיר אותם מתרדמה של שנים ולהזניק אותם בדרך להגשמת השאיפות שלהם ובעיקר בדרך אל האושר שלהם.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי