האמנים והיצירות הגדולים בעולם, לימודי אומנות, מכללת ביטוי
i3 i2

האמנים והיצירות הגדולים בעולם

כול מי שחובב אמנות ויודע להעריך אותה יודע כי יש אלפי ומיליוני תמונות וציורים מוערכים בעולם אך בכול זאת יש כמה אמנים וציורים שהגיעו לרמה כזאת שניתן לומר עליהם כי הם האמנים הכי מפורסמים בעולם ואשר היצירות שלהם הן היצירות הגדולות ביותר.

להעמיק את הידע בעולם מרגש

אמנים אלה ויצירות אלה מוכרים על ידי צעירים ומבוגרים אך רוב הציבור יודע עליהן ידע שטחי בלבד. במסגרת לימודי אמנות ניתן ללמוד בצורה מעמיקה על יצירות מפורסמות אלה ועל אמנים מפורסמים אלה. תקצר היריעה מלפרט את כול האמנים המפורסמים ביותר בחרנו כאן מספר מצומצם של אמנים ויצירות מפורסמים במיוחד.

ליאונרדו דה וינצ'י

ליאונרדו דה וינצ'י וה"מונה ליזה" - המונה ליזה הוא כנראה הציור המפורסם ביותר בעולם. הציור נמצא במועדון הלובר בפריז. שישה מיליון צופים באים לראות את ציור המונה ליזה בכול שנה. ציור המונה ליזה צויר במשך 16 שנה עד מותו של לאונרדו דה וינצ'י.

הסעודה האחרונה

ליאונרדו דה וינצ'י – ו"הסעודה האחרונה"- תמונה מפורסמת זאת אינה נמצאת במוזיאון אלא נמצאת המנזר מריה דלה גרזי באיטליה, הציור צויר על ידי ליאונרדו דה וינצ'י בסוף המאה ה 15. ציור מדהים זה שיש בו כול כך הרבה רבדים ועומק הוא ציור הארוחה האחרונה של ישו עם תלמידיו. במסגרת לימודי אמנות תלמדו לעומק על הרבדים והערך הרב שיש בציור זה.

מיכאל אנג'לו

"בריאת האדם" – מיכאל אנג'לו- ציור זה נמצא על הגג של הקפלה הסיסטינית בעיר הוותיקן ברומא. ציור זה צויר מ 1508 ועד 1512 על הקפלה הסיסטינית. ניתן לראות 9 ציורים על הקפלה הסיסטינית אלה 9 ציורים מתוך סיפורי בראשית. אם תרצו להעמיק ולדעת על ציור מרשים זה תוכלו במסגרת לימודי אמנות ללמוד רבות על ציור זה.

וינסנט ואן גוך

"ליל כוכבים" – וינסנט ואן גוך – ליל כוכבים צויר על ידי הצייר ואן גוך ההולנדי. הציור צויר בשנת .1889 ציור זה הוא אחד הציורים המוכרים ביותר בעידן המודרני. ניתן לראות את הציור הזה כחלק מאוסף ציורים של אמנות מודרנית במוזיאון לאמנות מודרנית של ניו יורק.

מונק

"הצעקה" – אדורד מונק ציור את ציור "הצעקה". זה הוא הציור המפורסם ביותר של אדורד מונק. במסגרת לימודי אמנות תוכלו להעמיק וללמוד גם על ציור חשוב ועוצמתי זה. ציור זה צויר בערך בשנת 1893 זה ציור שמן וצבעי פסטל על קרטון, בציור זה יש עוצמה אך גם אלמנט של פחד וחשש הציור מוצג בגלריה הלאומית באוסלו, נורבגיה.

סלבדור דאלי

"התמדת הזיכרון" – סלבדור דאלי. ציור זה צויר על ידי דאלי בשנת 1931. סלבדור דאלי הוא אמן ספרדי רב תחומי והיצירה בזאת שלו היא אחת מהיצירות היותר מפורסמות שלו. ציור זה גורם לצופים בו להרהר על חשיבות הזמן ומה עושים בו. יש הטוענים כי יצירה זאת היוותה השראה לתורת היחסות של איינשטיין.

ג'ונאס ורמיר

"נערה עם עגיל פנינה" – ג'ונאס ורמיר - ציור זה נקרא "מונה ליזה של הצפון" או "מונה ליזה ההולנדית". ציור זה צויר עד שנת 1665 והוא מוצג בגלריה בהאג בהולנד. יש תמונות רבות נוספות שראויות להיכנס לקטגוריות היצירות המפורסמות של אמנים מפורסמים, כמו גרניקה של פבלו פיקאסו ומשמרת לילה של רמברנדט. במסגרת לימודי אמנות תוכלו ליהנות מהעוצמה היופי והחוכמה הרבה הטמונה ביצירותיהם של אמנים מפורסמים מכול העולם.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי