האקדמיה לעיצוב אופנה | מכינות קדם אקדמאיות | מכללת ביטוי
i3 i2

האקדמיה לעיצוב אופנה

מכללת ביטוי הוקמה בשנת 2000 על ידי דר' בלה נוביצקי, כדי להעניק לתלמידים צוהר למגוון תחומי אמנות שונים. המטרה הייתה לקחת תחביבים ותחומי עניין, ולהפוך אותם למקצוע עבור התלמידים. האקדמיה לעיצוב אופנה מתמחה בעיצוב וסטיילינג, ומציעה תוכניות שונות עבור תלמידים המתעניינים בתחום. התכנית הראשית היא מסלול ישיר לתואר ראשון בעיצוב אופנה, הנערך בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה. לצד תכנית רחבת היקף זו, האקדמיה מציעה גם קורס בסיסי וקצר יותר, מכינה ללימודי אופנה, שמתאים למגוון רחב של מועמדים.

 

מעניקים לכל תלמיד קשת רחבה של יכולות

כל תלמיד מגיע לתכנית עם תמונה אחרת בראש, לכל אחד חזון אחר וחלום שונה. האקדמיה לעיצוב אופנה מעניקה מענה לכל תלמיד ותלמיד, על ידי יצירת תכנית לימודים מקיפה ומעשירה, שנוגעת במגוון גדול של תחומים. לצד הלימודים הכלליים שמקבל כל תלמיד, ניתנת גם ההזדמנות לבחור התמחות מיוחדת, כמו בגדי ילדים, בגדי גברים או נשים, בגדי פנאי או בגדים מחויטים, עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב ואפילו עיצוב הלבשה תחתונה. בדרך זו, האקדמיה מצליחה להתכוונן אל הרצונות והשאיפות של כל תלמיד ותלמיד.

מהאקדמיה, ישר אל תוך שוק העבודה

הסיבה הראשונה לשמה יש ללמוד את תחום עיצוב האופנה, היא כדי להצליח להשתלב בהצלחה בשוק העבודה בארץ ובעולם. תכנית הלימודים מכשירה כל תלמיד להיות מסוגל לעבוד בעצמו, כמעצב פרילאנסר, או בתור שכיר בחברת עיצוב. הידע הרב הנלמד במכללה מאפשר לתלמידים לסיים את הלימודים בתנופה, ולהמשיך מיד אל עבודה מעשית, מבלי להתעכב בגלל טעויות של מתחילים או חוסר ניסיון. התלמידים יוצאים מהאקדמיה עם תיק עבודות, ניסיון מעשי נרחב והבנה עמוקה של ההיסטוריה והתפקיד של העיצוב בחיינו.

מתוך תכנית הלימודים של האקדמיה

תכנית הלימודים במכינה לעיצוב אופנה במכללת ביטוי משלבת בין לימודים עיוניים ולימודים מעשיים. הלימודים העיוניים סוקרים את ההיסטוריה של עיצוב האופנה בישראל ובעולם, ומראה את תפקיד האופנה בתוך תרבויות שונות וחברות שונות. החומר מתעכב על יוצרים בולטים וחוקר את עבודתם כדי לשמש השראה לתלמידים. במקביל, העבודה המעשית מכשירה את התלמידים לעבוד עם חומרים שונים, להתנסות בטכניקות עבודה ייחודיות וליצור לעצמם תיק עבודות מרשים, איתו ניתן לגשת בתום הלימודים כדי להתקבל לעבודה.

  

פרטים טכניים ומידע נוסף

האקדמיה לעיצוב אופנה מפעילה תכנית לימודים המורכבת מפרויקטים, כאשר כל פרויקט הופך קשה ומורכב יותר עם התקדמות התכנית. פרויקטים מתקדמים משלבים טכניקות ומידע מורכב יותר, שנלמד לאורך הלימודים.

לאורך 160 שעות הקורס, הנפרש על פני 30 מפגשים ו- 10 חודשים, ילמדו התלמידים עיצוב ואיור אופנה, דיגום בשטח ודיגום חופשי, תדמיתנות וגזירה ותפירה. כדי לשמוע עוד על תכנית לימודי האופנה של מכללת ביטוי, או לקבל פרטים בנוגע למכינה ללימודי עיצוב.

התקשרו אלינו עוד היום!

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי