טיפול באומנות | מכללת ביטוי | בוגרי קורס טיפול באומנות
i3 i2

הבוגרים שלנו המטפלים בשיטת נוביצקי

אסכולת הטיפול באמצעות אומנות היא שילוב של שני עולמות: עולם הטיפול ועולם התרפיה באומנות. עולם הטיפול מכיל מגוון רחב של סוגי טיפול ועבור מטפלים רבים דווקא האומנות מאפשרת להם להשיג את התוצאות הטובות ביותר בתהליך הטיפול. שיטת נוביצקי הנלמדת במכללת ביטוי מתאימה לכל אדם המעוניין להביע את עצמו, להכיר את עצמו ולתקשר את עצמו באמצעות אומנות, בין בגלל קושי להביע את עצמו באופן ורבאלי או מכל סיבה אחרת.

 

צוות מכללת ביטוי גאים ומתרגשים להציג את בוגרי המכללה שכיום מציעים עצמם כמטפלים אישיים בשיטת נוביצקי:

מיכל ארזי

  

  כרקדנית, מטפלת ומורה למדתי התבוננות והקשבה מהן, ובאמצעותן חשיפת העולם השלם הקסום והמיוחד החבוי בכל אדם ואדם. הטיפול באמנות הוא מסע מרתק אל חוף מבטחים. במהלכו, בתהליך משולב של משחק עם חומרי האמנות והנחיה קשובה נמצא את הדרך לביטוי אישי, אין צורך בנסיון אמנותי קודם.

קרא עוד

כפאח

כפאח

 

לאחר שנים של חינוך במוסדות גבוהים ובאוניברסיטאות, והשתתפות אפקטיבית במפגשים, ועבודה עם אנשים וחברה כיועצת בבית הספר וקבוצות במקומות שונים. התברר לי שההצלחה היא אפשרית, שאם אדם חסר מזל משתמש באסטרטגיות מסוימות, הוא יכול להצליח. בעיצומו של קושי לבטא את עצמנו במילים, האמנות היא שפה שנמצאת כאן כדי  לעזור לנו להביא את המילים הכנות מעומק הלב, וזה עוזר לנו לזהות את עצמנו ולחפש עמוקות בתוך עצמנו ולתקשר עם עצמנו ולהכיר את עצמנו מקרוב .

קרא עוד

קטרין גריי

 

קתרין גריי מאמנת אישית

 שמי קטרין גריי, אני מטפלת אישית בשיטת נוביצקי באמצעות אמנות. אני מאוד אוהבת אנשים, מרותקת על ידי היכולות שלנו ומאמינה בכוח האדיר של בן אדם להביא את עצמו לאושר למרות כל הנסיבות.

 

 

 

קרא עוד

פזית דמרי

 

 פזית דמרי  באמצעות טיפול בשיטת נוביצקי באמצעות אמנות ובעזרתך תוכל תוך 12-15 מפגשים להגיע להכרות עמוקה עם עצמך- הערכים והחוזקות שבך, תובנות, להחליט מהו הכיוון לחייך, לבצע שינויים, להתמודד עם חסמים ופחדים, לתכנן את הדרך ליעד בעתיד....

קרא עוד

עליזה רון

 שמי עליזה רון בוגרת טיפול באמצעות אמנות במכללת ביטוי. הכלים שקיבלתי בקורס טיפול באמנות במכללת ביטוי, איפשר לי להתחבר למהות שלי כאדם המאמין בזולתו וביכולת של כל אחד ואחת לעשות שינוי ממקום של חיבור לעצמו. חוויתי הפתעה מעצימה בתום הסמסטר הראשון עם המשוב שקיבלתי ממשתתפות הקורס .

קרא עוד

אסטריד קלאוזנר

35 שנה של עבודה מגוונת עם בני אדם לימדו אותי להתייחס קודם כל לאישיות, לערכים אישיים, לפחדים, לשאיפות ולחלומות ובמילים אחרות להתבונן, להקשיב, להרגיש, להעצים, להיות כאן בשבילך.

קרא עוד

מישל סטראוכלר

מישל סטראוכל מאמנת קואצ'ינג

שמי מישל סטראוכלר ואני אומנית רב תחומית, מגיל צעיר אני יוצרת במגוון גדול של חומרים. באופן אישי האומנות עזרה לי להתמודד עם מצבים של אי שקט, עצב או קושי. הסטודיו שלי ממוקם בחוות בריאות בצפון הארץ, שם אני מעבירה סדנאות לאורחי החווה. עם הזמן הבנתי שקיימת בי יכולת לעזור לאנשים תוך כדי יצירה וחיפשתי להתמקצע בנושא והגעתי לימודי טיפול באמצעות אומנות- שיטה חדשה ומהפכנית בעולם האימון.

קרא עוד

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על מגמות אומנות ועיצוב לתואר ראשון

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי