הכשרת מאמנים, לימודי קואצ'ינג, מכללת ביטוי
i3 i2

הכשרת מאמנים

קואצ'ינג מייצג תהליך. כן, לא מדובר בתקופת פלא, אלא מדובר על הליך שדורש השקעה, כנות, רצון ואף אומץ. על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה, אנו במכללת ביטוי מיישמים שיטה ייחודית בה תחום האומנות נשזר עם הליך האימון האישי. דר" בלה נוביצרקי היא הראש שמאחורי שיטה זו, וזאת לאחר שהתנסתה במגוון מוסדות מוכבדים לאומנות והאמינה שכל אדם הנו עולם ומלואו ואילו היצירה מהווה את הדרך הנוחה והמהנה ביותר על מנת לגלות דברים אמתיים ומעניינים על עצמנו. שיטה זו התגלתה על ידה לא בחלום, אלא ע"י מחקר רב וניסיון עשיר, שכולל שנים של טיפול והנחיה.

שלב ראשון

על מנת להפוך למאמן, יש צורך להיות גם חניך. רק מי שהתנסה מבין את הקשיים שבדרך, את החרדות שעלולות להוות מחסומים, את השלבים השונים והחשובים, את תפקידו האמיתי של המנחה, (לא להחליט אלא רק לנתב), את החשיבות שבהגדרת המטרה ואת הסיפוק שמחבק לאחר שמצליחים להגיע אליה. על כן כאן אצלנו במכלל ספיר אתם מוזמנים לבוא ולחוות קורס קואצ'ינג שיהווה את המקפצה האישית שלכם עבור כניסתכם לתחום המאמנים האישיים.

מזכרת

מהות הקואצ'ינג היא ליצור דיאלוג חיוני בין המאומן למאמן. כאשר אנו משלבים את פרמטר האומנות, אנו בעצם מעניקים את המפתח להציץ פנימה ללא עכבות. מדובר על פיתוח האני האישי, על גילוי תובנות חדשות ועל דרך מרתקת ומהנה שגם מאפשרת לשמור ממנה מזכרות, כך שנוכל לזכור מהיכן הגענו, לעומת המקום הגבוה אליו מגיעים בסוף התהליך של הליך הכשרת מאמנים.

 

הקשר העסקי

כיום יותר ויותר אנשים מודעים ליתרונות של קורס קואצ'ינג יותר ויותר אנשים מאמינים ביכולות שלה, יותר ויותר אנשים מוצאים בה את הפתרון הנכון להם. כמו כן אין תחום זה שמור רק עבור טיפול במקרים אישיים כגון זוגיות, פרנסה, או ייעוד, אלא גם עבור מגוון עסקים אשר מבקשים לדרבן את המנהלים כך שיפיקו יותר מהעובדים שלהם יותר, וגם על מנת לעזור למגוון מנהלים להבין מהי ההתנהלות הנכונה עבורם.

יתרונות השיטה

האומנות היא אחד מהכלים היחידים שמאפשרים להסיר מחסומים, וקיבעונות, אחד מהכלים היחידים שעוזרים להגדיר את התחושה מבלי להתחייב להגדה מילולית פשטנית וקצרת גבולות. בנוסף שיטה זו מאפשרת לעבוד ביחד או לחוד, בהרכב של זוגות, אחד על אחד ואפילו בקבוצות. לכל הרכב של יש את היתרון שלו לצד החיסרון שלו, ולכל מטופל יש את ההרכב שנכון לו באופן אישי.

השלב הבא

לאחר קורס הכשרת מאמנים, ניתן לבחור לעבור שלב. לשכת המאמנים מכירה במוסד מכובד זה ומכירה בבוגרים כחברי הלשכה. בתום הקורס יקבל התלמיד תעודת מאמן מוסמך, תעודה שתיתן לו את האופציה לעסוק בתחום, כך שהתלמידים יוכלו לפרוס כנפיים ואף לפתוח קליניקה משלהם. כמו כן ניתן לעסוק לאחר מכן כמרצים, או לחבור אל הצוות הנבחר של מכללת ביטוי.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי