המעצב הגרפי בשוק החופשי | לימודי עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

המעצב הגרפי בשוק החופשי

אחד המקצועות המסקרנים ביותר כיום בשוק העבודה הוא זה של המעצב הגרפי. אם בעבר עיצוב גרפי היה די קבוע מראש והסתובב סביב התמונה הסטטית, כיום עם התפתחותה של הטכנולוגיה תפקיד המעצב הפך להיות בעל נפח הרבה יותר גדול והרבה יותר משמעותי, בכל עבודה אליו יגיע.

אילו עבודות יבצעו בוגרי עיצוב גרפי

עבודתו של המעצב הגרפי כיום בעיקר נעשית באמצעות תוכנות מחשב שונות, הקריטיות לכל פעולה שלו. העבודות אותו הוא מבצע יכולות לשלב עיצוב של טקסטים מילוליים, שילוב של תמונות סטילס, הטמעה של סרטונים והוספת פס קול עליהם, הדמייה תלת מימדית או עיצוב ארט. ואיך הוא יידע לעשות הכל? דרך לימודי עיצוב גרפי כמובן. במסגרת הלימודים כל תלמיד ותלמיד יעבור את כל התהליכים הדרושים על מנת להפוך ולהיות מעצב גרפי מהשורה ראשונה. במשך כל הלימודים התלמידים יראו כיצד ניתן לקחת ולפתח פרוייקט מלקוח למרות דרישות גבוהות מצידו, גב כלכלי לא רחב, מגבלות טכניות ומגבלות זמן. בנוסף, התלמידים יעברו על תכנון פרוייקט גרפי וכיצד ניתן להעביר את התכנון אל המחשב, עד שלבסוף אותו פרוייקט יקרום עור וגידים, יופק ויבוא לדפוס. כמובן שבעולם של היום חשוב שעבור כל פרוייקט יילקחו בחשבון שפע של גורמים, החל מההתאמה למדיה הדיגיטלית, התייחסות לרזולוציה הנבחרת, באילו פורמטים יהיה ניתן לשמור את הקובץ ועוד.

דוגמאות לעבודות בוגרי לימודי עיצוב גרפי:

עבודת בוגרת עיצוב גרפי

עבודות בעיצוב גרפי

 

נושאי לימוד במסגרת לימודי עיצוב גרפי

במסגרת הלימודים יינתנו דגשים רבים עד לבסיסו של כל נושא, על מנת שכל מעצב ייצא אל השוק כשהוא סמוך ובטוח בכוחותיו, ויוכל להפגין את המיטב של יכולותיו. כך לדוגמא בנושא הקומפוזיציה, יעברו התלמידים על הכל, החל מצורת המסגרת והצורות הפנימיות, דרך קווי החלוקה ועד הפרספקטיבה. לימודי עיצוב גרפי יעסקו גם באופטיקה וצבעים, שם החשיבות תינתן לגלגל הצבעים וחשיבותם של הצבעים החמים אל מול החשיבות של הצבעים הקרים, הדגש אותו יש לשים על פיגמנטים שונים ושימוש נכון בצבע על מנת ליצור הדגשה. נושא נוסף שיידון בלימודי העיצוב הגרפי יהיה נושא הטיפוגרפיה, שיבהיר את היחס בין הנושא לפונט ולכתב, יראה לתלמיד מהו השימוש הנכון בפונטים ועוד.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי