הסוד לאימון אישי | מי מתאים להיות קואצ'ר| התאמה למאמן אישי
i3 i2

הסוד כיצד להיות מאמן אישי מוצלח וייחודי


מתאים לכל אדם, ובמיוחד לבעלי רקע מתאים ויכולות אישיות גבוהות
אימון אישי הוא תחום שיכול להתאים לכל אדם, ויחד עם זאת, מאמן אישי נדרש לרמה גבוהה של אינטליגנציה כללית, ואינטליגנציה רגשית, הוא נדרש ליכולות אישיות, רמה גבוהה של אמפטיה, יכולת ניתוח אנליטי וכמובן הכשרה רשמית ויכולת שימוש בכלים מקצועיים. ניסיון ורקע מקצועי יכולים בהחלט לסייע, כמו למשל ניסיון בתחום של ייעוץ עסקי, ארגוני או אסטרטגי, הכשרה בעולם הפסיכולוגיה, או הכשרה ספציפית בתחום האימון, הכשרה שנחשבת למתאימה ביותר לכל מי שרוצה להיות מאמין אישי מוצלח. מוסד הכשרה איכותי ומקצועי, המציע לימודי אימון אישי, יערוך למועמדים ללימודים שורה של מבחנים על מנת לזהות את מידת ההתאמה שלהם, ויוכל לתת לכל מועמד את ההמלצות שלו להמשך.


שיטת טיפול יוצאת דופן בעולם האימון
בתוך העולם הרחב של אימון אישי, ניתן לזהות שורה ארוכה של פרקטיקות וטכניקות אימון שונות, שאחת הבולטת והאפקטיבית ביותר שבהן היא שיטת אימון אישי באמצעות הבעה ויצירה. שיטה זו באה לסייע למטופל להביע את עצמו מהמקומות העמוקים ביותר, וברמה לא מודעת. מרבית הטיפולים הם טיפולים המתנהלים בשיחה ורבלית בין המטפל למטופל, ברמה של מודעות מלאה, ונתונה למגבלות של הדחקה, של חוסר יכולת לשנות התנהגויות אוטומטיות, של חוסר גישה לאמונות בסיסיות מגבילות וכדומה. באמצעות הבעה ויצירה דרך ציור, צילום, פיסול וכדומה, "מדפיס" המטופל את הרגשות והאמונות הכי עמוקים שלו על גבי היצירה, ומאמן אישי מקצועי ידע לזהות את הדמויות, הסימבולים, המסרים הנסתרים ולהבין טוב יותר את המטופל, ובהתאם לכך להעניק לו טיפול אפקטיבי יותר, אף הוא ברמה הבלתי מודעת.


כלים מקצועיים ויכולות לתחילת עבודה כבר ביום הראשון
במסגרת לימודי אימון אישי באמצעות הבעה ויצירה, לומדים הסטודנטים מגוון רחב של כלים מקצועיים איתם הם יכולים לעבודה, מעגלי ידע עיוניים ותאורטיים, וכמובן תהליכים של רכישת פרקטיקה מקצועית באמצעות סשנים טיפולים מעשיים. בוגרי לימודי אימון אישי בשיטה זו יוכלו לצאת ולפתוח פרקטיקה עצמאית כבר החל מהיום הראשון, לבנות תהליך טיפולי מלא, להשתמש בכלים השונים לאורך הטיפול, וכמובן לרכוש ניסיון נוסף, להתמקצע עוד ועוד ולבנות יכולות יוצאות דופן בכל העולם של אימון אישי.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי