לימודי עיצוב פנים במסגרת מגמה רב תחומית | מכללת ביטוי
i3 i2

הסנכרון החשוב בין מגוון תחומי עיצוב

עולם העיצוב משתנה ללא הרף, והיום הוא מציג דרישה לאנשי מקצוע שאינם רק בעלי ידע וניסיון רב אלא שיש להם גם נגיעה להיבטים שונים הקשורים לתחום הרוח. לכן הלימודים במגמת העיצוב הרב תחומית של מכללת ביטוי משלבים בין לימודי רוח ובין תחומי העיצוב החשובים של ימינו כדי שרמת העיצוב תהיה מרשימה יותר. תחומי עיצוב שונים ומרתקים כמו לימודי עיצוב גרפי, לימודי אומנות, לימודי עיצוב אופנה וסטיילינג ועיצוב פנים מועברים על ידי מרצים מקצועיים שממחישים עד כמה ניתן לשלוט טוב יותר בכל חמשת חושינו ולהפיק מהם את המיטב. כל זאת תוך הקפדה על יצירת סנכרון חשוב ביותר בין התחומים השונים ותוך עבודה אישית עם כל סטודנט.

עמידה בצרכי השוק העדכניים והעתידיים

לימודים בהתאם לדרישה שקיימת כיום בשוק הישראלי והעולמי בתחום העיצוב, הם בעלי ערך רב לכל אדם. אלו המגיעים ללמוד במכללת ביטוי מבינים מיד כיצד מגמת העיצוב הרב תחומית מעניקה לסטודנט ידע רב, יכולות שליטה אמיתיות והבנה מעמיקה של תחומי העיצוב ביחס לצרכי השוק המסחרי או התעשייתי. חשוב להבין עד כמה שינויים בשוק זה הם דבר מאתגר מאוד שמצריך המון ידע, פתיחות, יצירתיות, ויכולת אמיתית לחדש ולהכיר את ההיבטים החדשים. לכן, קבלת כלים מתאימים, ויצירת מסלול לימוד שתואם את צרכי השוק העדכניים והעתידיים הם שמציגים יתרון עצום עבור כל מי שמעוניין לפתוח בקריירה מזהירה.

מהיסודות הבסיסיים ביותר ועד לקבלת כלים מעשיים

על מנת ליצור אפשרות אמיתית לקדם את הסטודנט אל עבר קריירה מבטיחה, מכללת ביטוי מציגה מסלול 4 שנתי שבשנתו האחרונה מחליט כל סטודנט על התחום שבו יגיש את הפרויקט הסופי. בדרך להשלמת מטרת הלימודים נהנה כל אחד לא רק מהיכרות עם יסודות תחומי העיצוב השונים אלא גם מהעמקה ממצה ביותר. כך, המרצים האיכותיים והסבלניים של המכללה מעבירים את המידע הרב בצורה מלאת חיים ומציידים את הסטודנטים בכלים אמיתיים ומעשיים לפיתוח של מוצרים, לתכנון יסודי שלהם, ולייצור מרשים. התוצאה היא עמידה בקריטריונים הגבוהים שמציב עולם העיצוב המודרני של ימינו עבור כל מי שנכנס לתחום מרתק זה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי