קואצ'ינג באמצעות אומנות | טיפול באומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

טיפולי קואצ'ינג

רבות כבר דובר על קורס קואצ'ינג. אך יש שתי נקודות שיש לחדד בנושא. האחת היא שאין תפקיד המאמן לומר לתלמידים מה עליהם לעשות או להחליט עבורכם, ושנית השלב החשוב ביותר הוא להגדיר את המטרה שלכם. באשר למדריך, עליו להיות רק המגדלור בערפל, להיות בצד ומידי פעם לנווט ימינה או שמאלה, כאשר ההחלטות הן של המטופל ואילו המדריך רק עוזר בקריאת המציאות, על מנת לפקח עת התהליך מבחוץ באופן מקצועי במקביל לאופן תומך וחברי.

הסוואה וחשיפה

באשר להגדרת היעד, על כל אדם שעובר הליך זה להתכנס, להיות מפוקס וכנה עם עצמו, נטול פחדים ולהגדיר את המטרה שלו מהמקום הכי כנה, טוב ואמיתי. הרבה פעמים אנשים מגיעים לעבור קורס אימון אישי כאשר הם חושבים שיעד מסוים הניע אותם, אך עם התהליך הם מגלים שהיעד הראשוני היווה רק הסוואה והסתיר את היעד האמיתי. בזכות מדריך מקצועי, (כמו אלו שאנו מכשירים), מתגלה האומץ לנער את הערפל מאותו היעד, וניתן להתחיל לפעול לטובת קידומו. אצלנו, במכללת ביטוי, אנו מקפידים על שני האלמנטים, כאשר לכל אורך הדרך אנו נשארים נאמנים לתשתית מקצועית וערכית.

ממטופל למטפל

כאשר עוברים קורס אימון אישי מקצועי כפי שעוברים אצלנו, ראשית ניתן לדעת ששיפור במישור האישי מתחיל להתהוות ואתם נמצאים בנתיב שנכון לכם, ושנית יש להיות מודעים שנפתחה לכם דלת חדשה, שמעתה אתם תוכלו גם כן להעביר קורס אימון, ואף אנשים יפנו אליכם בביטחון כיוון שאינכם כמו שרלטנים אחרים, וזאת כי אנחנו מהווים חלק מרכזי מהרזומה המקצועי שלכם, ולשם מקצועי ואמין יש השפעה רבה.

אומנות

אחת השיטות שאימצנו והמשכנו לפתח, שיטה שמצאנו בה שכל רב לצד שחרור והנאה, היא שילוב של קורס קואצ'ינג עם אמנות. האמנות מהווה כלי חשוב לשחרור מחסומים, ולו רק כי אין לה כלים מוגדרים, כי היא מפתיעה בתוצאות כל פעם מחדש, מלמדת אותנו דברים חדשים על היכולות שלנו, מוכיחה שאימון מוביל לשיפור, מלמדת אותנו על טעמנו האישי, ומעוררת שיחה זורמת בין אנשים חדשים. על כן מצאנו לנכון לשלב אומנת עם קורס קואצ'ינג, והתוצאות לא איחרו לבוא. כיום שילוב זה ממשיך להוות קרקע פורייה ומניב תוצאות חיוביות.

מצאת? תאמין!

קורס אימון אישי מכשיר מאמנים אישיים ומוכיח פעם אחר פעם שהוא אידאלי על מנת להניע תהליכים אל עבר היעד הנכון להם. שילוב זה נכון עבור כל סוגי האוכלוסייה ועבור כל מטרה. השיטה הינה ייחודית למכללת ביטוי והיא פותחה ע"י נשיאת המכללה, ד"ר בלה נוביצקי. אם גם לכם קוסם הרעיון, אם זה השילוב שחיפשתם, אם אתם סקרנים ותוהים לאן תגיעו בעזרת קורס זה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, להתנסות ולהתוודע למגוון היתרונות שטמונים בו בעצמכם. בברכת קורס מלמד, תורם ומוצלח.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי