לימודי אומנות במכללת ביטוי - מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי אומנות במכללת ביטוי

 


מכללת ביטוי היא מכללת בוטיק אשר התחילה בקטן מאוד אך גדלה והתרחבה בשל הביקוש. המכללה עצמה היא הדוגמה למימוש עצמי והבאת משהו אחר והעובדה היא שיש למכללה מקום של כבוד בתוך השוק הגדול של המכללות ומוסדות הלימוד. בתקופת הרנסנס מיטב האמנים לא היו רק ציירים כי אם גם מדענים, ארכיטקטים ואנשי רוח. כך גם היוונים הקדמונים אשר ידועים בחוכמתם ובתרומתם הרבה לעולמנו עד היום. זו בדיוק היתה ההשראה להקמתה של המגמה הרב תחומית ללימודי אומנות במכללת ביטוי אשר נקראת גם על שמו של אחד מגדולי האמנים בתקופת הרנסנס, איש אשכולות שעסק בתחומים רבים והצטיין בכולם- ליאונרדו דה וינצ'י. במכללת ביטוי מאמינים כי על מנת לצאת מן המכללה מוכנים לפיתוח קריירה בתחום האמנות והעיצוב ומעבר לכך- לתרומה הייחודית והאמירה האישית שיכול כל אחד מבוגרי המכללה לתת, הוא צריך לטעום מכל אחד מסוגי האמנות, על כן לימודי אומנות במכללת ביטוי ההתמקדות כוללת לימודי עיצוב פנים, לימודי עיצוב גרפי ולימודי אופנה, זאת מעבר ללימודי האמנות עצמם. בנוסף לכך, מועשר הידע אמנותי ומתובל גם בלימודי רוח בכדי ליצוק תוכן נוסף, ערך מוסף שיהפוך את השלם לגדול יותר מסכום חלקיו.

הלימודים במגמה הרב תחומית נמשכים ארבע שנים. בשלוש השנים הראשונות יטעם כל סטודנט ויקבל ידע וכלים בכל אחד מהתחומים המוזכרים. בהגיעו לשנה הרביעית הוא יבחר באיזה מהתחומים להתמקד ולהציג את פרוייקט הגמר שלו. לא זו בלבד שהסטודנט יוצא מלימודיו עם ידע עצום בתחום האמנות ובשלות להתחיל, כפי שאומר שם המכללה, את הביטוי שלו בעולם, הוא יוצא גם עם תואר ראשון במדעי הרוח מטעם האוניברסיטה הפתוחה. כך קיבל הסטודנט את כל הרקע לבנייה האישית שלו מן היסוד ועד לטפחות.


בלימודים מושם דגש רב על לימודי צרכי השוק כפי שהם היום ומציאת האיזון בין הביטוי העצמי לבין סיפוק הדרישות הקיימות היום. בלימודים ירכוש הסטודנט כלים מעשיים המאפשרים לו לעצב או ליצור מוצר שהוא אינדיבידואלי לו מחד אך יהיה מתאים ומבוקש בעולם המודרני מאידך. במכללה לומדים הסטודנטים לשלב בין האמנותי לפרקטי והם יווכחו לדעת כי הדברים אינם סותרים. ניתן ליצור מוצר אמנותי וייחודי אשר יהיה גם שימושי ומבוקש.

 

לימודי אומנות

בתמונה למעלה: סטודנטיות עובדות על הפרוייקט שלהם במכללת ביטוי

סטודנטית בלימודי אומנות

בתמונה למעלה: סטודנטית בלימודי אומנות במכללת ביטוי

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי