לימודי עיצוב פנים, קורס עיצוב פנים, עיצוב פנים לימודים - מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי עיצוב פנים במסגרת מגמה רב תחומית

 לימוד עיצוב פנים עם תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה במסגרת המגמה הרב תחומית

30 נקודות זכות אקדמיות לתואר ראשון במדעי הרוח,
1 תעודת אמן מעצב מוסמך עם התמחות : עיצוב פנים ,אמנות ,עיצוב גרפי ועיצוב אופנה.
1מסלול לימודים  המוביל אתכם אל המחר...

המסלול הרב תחומי של מכללת ביטוי, הינו מסלול ארבע-שנתי, המשלב בין מספר תחומי עיצוב ואמנות שונים בשדה הביטוי החזותי. מסיימי מסלול ארבע-שנתי יקבלו הכרה בהיקף של 30 נ"ז במדעי הרוח לאחר הצגת גליון ציונים מלא. ניתן לשלב לימודים לתואר ראשון במדעי הרוח של האוניברסיטה הפתוחה.

לימודי עיוב פנים במסגרת מגמה רב תחומית

לימודי עיצוב פנים, קורס עיצוב פנים - מכללת ביטוי

מעצב העל הנודע ג'וליו קפליני אמר "שעיצוב טוב לא נגמר עם חלוף האופנה", וזה בדיוק מה שמנחה אותנו במכללת ביטוי, במסלול להכשרת מעצבי פנים. אנחנו חותרים לצייד את הסטודנטים שלנו בכלים על-זמניים ולשכלל את היצירתיות שטבועה בכל אחד ואחת מאיתנו.

לפרטים נוספים אודות עיצוב פנים בשילוב עם תואר ראשון

מסלול לימודי עיצוב פנים במכללה ביטוי הוא עדכני ועכשווי אך שואב את כוחו גם מן העבר. אנחנו מפנים מקום של כבוד לעיצוב אקולוגי וירוק לצד ביטוי הרגשות, היצרים והתשוקות של כל סטודנט. אנחנו מאמינים שעיצובים מרשימים הם תוצר של מעוף, נועזות וראיה רחבה ומזמינים אותך להשמיע את הקול הייחודי שלך במסלול לימודי עיצוב פנים לתואר ראשון.

במהלך הלימודים נתרכז בעיצוב חללים פנימיים תוך דגש על קיימות. נתוודע אל תעשיית העיצוב שבחוץ ונתמודד עם האתגרים שכרוכים בעיצוב חללים ציבוריים, מסחריים, ביתיים ועסקיים.

לימודי עיצוב פנים - מכללת ביטוי

סגל המרצים

סגל המרצים במסלול לימודי עיצוב פנים במכללת ביטוי מונה מעצבי פנים ואדריכלים מובילים בתעשייה הישראלית. המרצים מלווים כל סטודנט/ית באופן אישי ומחויבים למצוינות אקדמית.

התוכנית הלימודית במסלול עיצוב פנים

התוכנית האקדמית של מסלול לימודי עיצוב פנים היא אקלקטית ומשלבת בין לימודים תיאורטיים מרתקים הכוללים גם תוכנות מחשב מתקדמות לבין סדנאות חווייתיות והתנסות מעשית. כל סטודנט יפתח יכולות ביצועיות גבוהות, ניסיון מעשי עשיר ואף יפגוש מעצבים ואדריכלים שונים מתעשיית העיצוב.

לימודי עיצוב פנים - מכללת ביטוי

מבנה התוכנית הלימודית:

 

במהלך השנים נחשף לטכניקות עבודה, מבוא לתורת הצבעים, עבודה עם פרטי ריהוט וסטיילינג, הום סטיילינג, הבנה ותכנון חללים שונים, עבודה עם חומרים ירוקים ואקולוגים, מבוא לעיצוב, תוכנות עיצוב ממוחשבות ועוד.

נתנסה בפרויקטים קונקרטיים, לרבות עיצוב חללי הבית השונים (עיצוב חדרים רטובים, חדרי שינה, סלון, חדרי ילדים וחללים ציבוריים). עיצוב ירוק, שימור מבנים, חומרים חכמים, שימוש במשאבים קיימים ופיתוח שפה עיצובית אישית.

כל סטודנט יפתח את טביעת היד האישית שלו. נערוך סיורים במבנים ברחבי הארץ, נפגוש אדריכלים ומעצבי פנים בעלי שם עולמי ונפתח פרויקטים אישיים. התוכנית של שנה זו כוללת הנחיה אישית.

בשנה רביעית יבצע כל סטודנט פרויקט סיום עם הנחיה אישית

לימודי עיצוב פנים - מכללת ביטוי

 

למידע נוסף או ייעוץ אקדמי, התקשרו:

טלפון :1700700892

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי