לימודי עיצוב תעשייתי, מכינה לעיצוב תעשייתי - מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי עיצוב תעשייתי

אם ראיתם פעם מוצר שגרם לכם להגיד את המשפט המוכר "איך לא חשבו על זה קודם", אתם כנראה מבינים את היכולות של עיצוב תעשייתי מבריק. לימודי עיצוב תעשייתי נועדו להעניק לתלמידים את הידע הדרוש, כדי להיות מסוגלים לקחת רעיון גולמי ולא בהכרח פרקטי, ולהפוך אותו למוצר מתפקד, אסתטי, נוח ונמכר. בתום הלימודים, פשוט מאוד להשתלב במגוון רחב של עסקים, בין אם במפעל המייצר מוצרים בקנה מידה ענק, במשרד עיצוב קטן המייצר מוצרים על פי הזמנה או אפילו כעצמאי, כאשר ניתן להקים משרד עצמאי עם הידע.

מה נדרש ממעצב המתמחה בעיצוב תעשייתי?

הדבר הראשון שנדרש ממעצב, בדיוק כמו הדבר הראשון שנדרש מתלמידים שבחרו ללמוד עיצוב תעשייתי, הוא התשוקה למקצוע. אם מוצרים מעניינים ויצירתיים מלהיבים אתכם, ואתם יכולים לראות את עצמכם מתבטאים באמצעות יצירת מוצר מהפכני שכולם ישתמשו בו, מקומכם נמצא אתנו בלימודי העיצוב התעשייתי. כמובן שנדרש גם חוש אסתטי והבנה בסיסית (או לפחות סקרנות) לגבי האופן שבו דברים עובדים. לימודי עיצוב תעשייתי אורכים ארבע שנים, ולכן כדי לקחת בחשבון שאם זו לא התשוקה שלכם, הלימודים יהיו קשים.

המכינה ללימודי עיצוב תעשייתי של מכללת ביטוי

מכיוון שמדובר על לימודים ארוכים במיוחד של ארבע שנים, יכול להיות שאנשים מסוימים יזדקקו לסיוע קטן כדי להתקבל לאחת התוכניות הבולטות בארץ. מלבד היתרון שמעניקה המכינה של מכללת ביטוי, היא גם מסייעת לתלמידים שהתקבלו לתכנית שמעניינת אותם. במכינה נלמדים תכנים רבים שילמדו בשלבים שונים במהלך הלימודים. תלמידים בוגרי המכינה מגיעים לשנת הלימודים ערוכים יותר ורגועים יותר, עם יתרון משמעותי על פני התלמידים האחרים. המכינה גם מאפשרת לתלמידים לבדוק האם עיצוב תעשייתי הוא התחום עבורם.

כיצד מתקבלים למכינה לעיצוב תעשייתי?

המכינה לעיצוב תעשייתי של מכללת ביטוי מיועדת לכל מי שמראה עניין בתחום העיצוב התעשייתי, ולא מציבה תנאי קבלה לתלמידיה. לעומת זאת, לימודי עיצוב תעשייתי מלאים במוסדות הנחשבים, דורשים תיק עבודות שיציג את יכולות המועמדים ללימודים. משום כך, ניתן להבין שהדגש לא מושם על ציוני בגרות או פסיכומטרי, אלא על יכולות בפועל של כל תלמיד ותלמיד. הלימודים במכינה מהווים יתרון גם מהבחינה הזו, וכיוון שבמהלך הלימודים יצרו התלמידים תיק עבודות מכובד, שיאפשר להם להתקבל בקלות יותר לבתי הספר הטובים.

פרטים נוספים אודות המכינה והרשמה

את הלימודים במכינה מעבירים מורי המכללה, לכולם ידע רב וניסיון רב שנים, כל אחד בתחומו. את המכינה מנהלת דר' בלה לוביצקי, שגם ייסדה את המכללה עצמה. דר' לוביצקי היא בוגרת המדרשה בבית ברל ובית הספר הגבוה "הסורבון" שבפריז. בעבר שימשה לוביצקי בתוק המפקחת הארצית על לימודי האמנות במשרד החינוך. כדי לקבל פרטים נוספים לגבי המכינה לעיצוב תעשייתי של מכללת ביטוי, התקשרו אלינו או פנו דרך האתר.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי