לימודי קואצ'ינג לעסקים | קואצ'ינג באמצעות אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי קואוצ'ינג גם לעסקים - אימון עסקי להצלחה

אימון עסקי. כמה פעמים שמעתם את המושג הזה ולא הייתם בטוחים למה הכוונה? האם באמת מדובר בתחום שאינו רק עסקי, אלא הרבה יותר מזה?
קורס אימון אישי, הניתן לכנות גם קורס יועצים עסקיים, הוא תחום מתפתח הנוגע בנושאים רבים. התפתחות אישית והעצמה הן חלק ממילות המפתח הקשורות באימון עסקי. מסתבר כי אימון אישי ואימון עסקי הם שירותים חדשים שהולכים והופכים פופולאריים, כאשר יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות הטמונה בהם וההשלכות החיוביות שעשויות להופיע, כתוצאה משימוש בהם.
קואצ'ינג עסקי הוא מקצוע חדש יחסית בשוק. מדובר בתחום המבוסס על תיאוריות ופרקטיקות שונות, מעולמות הפסיכולוגיה, פילוסופיה, מנהל עסקים ויעוץ ארגוני. ישנם אף פנים רוחניים לתחום זה.

כניסתו של הקואצ'ינג לעולם העסקי

העיסוק בעולם האימון העסקי והפרטי, מעורר עניין רב בשנים האחרונות. קורס יועצים עסקיים פותח בפני בוגריו שער אל עולם עשיר בהצלחות, עניין ואתגרים. יועץ עסקי יודע להנדס תכנית עסקית במטרה לקדם עסקים, לפתח אותם ולייעל בהם תהליכי עבודה. מאמן / יועץ עסקי נפגש עם מנהלים מנכ"לים ועובדי חברות. כל עובד, מהדרג הזוטר עד הדרג הבכיר, ילמד להפיק תועלת רבה מייעוץ עסקי. יצוין כי קיימים הבדלים מסוימים בין אימון עסקי לאימון אישי, על אף הדמיון בין השניים.

מה עושים בקורס?

מאמן אישי יוכל "לשדרג" את עצמו ולהיכנס לתחום העסקי באמצעות קורס יועצים עסקיים. ללא ספק, מאמן עסקי מקצועי ידע להביא תוצאות בשטח. פגישות ספורות יעשו את ההבדל הברור. בהיותכם מאמן עסקי, אתם יכולים להעניק ללקוחותיכם ערך מוסף, אולם זכרו, כי מאמן עסקי נושא אחריות לא מעטה על כתפיו.

למי מתאים?

הן מנהלים זוטרים והן מנהלים בכירים יכולים לחזק ולשפר את כושר המנהיגות וההובלה שלהם תוך שימוש באימון עסקי. מאמן עסקי ידע לסייע להם לחזק כישורי הובלה וניהול וכך – להיות מנהלים טובים יותר. אימון עסקי מתאים הן לעצמאיים המנהלים עסק קטן, בינוני או גדול, הן ליזמים והן ולאלו הנמצאים בתהליך הקמת עסק חדש. מאמן עסקי מגלה עבור על אלו מקור של פיתוח והעצמה לכל חברה ועסק.

מועמדים מתאימים

• מדריכי קבוצות או מנהלי קבוצות עובדים
• בעלי עסק המעוניין לקדם את העסק שלהם בעצמם
• בוגרי קורס אישי המעוניין להרחיב את תחום פעילותם

תכני לימוד

במהלך לימודי הקואצ'ינג, המשתתפים נחשפים לכלים שישמשו אותם בעתידם המקצועי להרכב תכניות טיפול עסקיות. תכנית טיפול מבוססת על הטכניקות, כאשר המאמן אמור לבחור את הטכניקה המתאימה לכל סיטואציה. מדובר בתכנים שניתן למצוא בכל תכנית טובה של קורס יועצים עסקיים: חשיבה עסקית, התמקדות, יזמות, התמודדות עם אתגרים ומשברים, חשיבה רחבה וארוכת-טווח, ניהול פיננסי נכון ועוד.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי