לימודי קואצינג, לימודי אימון, מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי קואצינג

בעשור האחרון החלה תנופה מחודשת בתפיסת האימון האישי כאמצעי יעיל להקניית מיומנויות חיים אצל אנשים המתקשים למצות את הפוטנציאל בחייהם. יחד עם זאת, לא מדובר על המצאת הגלגל, ואימון אישי או קואוצ ינג, היא פרקטיקה עתיקה שגילה כגיל האנושות כולה. מאסטרים, גורואים ומנטורים ליוו תמיד את האנשים הפשוטים שלמדו מהם ברמה של אחד מול קהל, אחד מול קבוצה ואחד מול אחד. אם אתם מרגישים שיש לכם את היכולת להדריך אנשים, שיש לכם ידע, ניסיון ותובנות ייחודיות על החיים, ואתם רוצים לסייע לאנשים אחרים במיצוי הפוטנציאל העצמי שלהם, אתם רוצים תחילה ללמוד את תחום האימון, על מנת לקבל את הכלים שיסייעו לכם להעביר את הידע ולהטמיע אותו בקרב מתאמנים שלכם.

תחילת הלימודים במבואות מעולמות התוכן המרכזיים

לימודי קואצינג נלמדים כיום במגוון רחב של מוסדות לימוד, חלקם בעלי אינטרסים מסחריים מובהקים, בעוד חלקם האחר הם מוסדות לימוד וחינוך לכל דבר המעניקים הכשרה כוללת ויסודית. במסגרת קורס אימון, לומדים הסטודנטים מגוון רחב של נושאים במעגלי ידע שונים, המתחילים במושגי יסוד, מבואות מתחום הפסיכולוגיה והרוח, חשיבה רציונאלית, סיבה ותוצאה, מודלים של אימון וקוד אתי. בהמשך הדרך, לומד הסטודנט את התשתית שהוא צריך לפתח בעצמו למען עצמו, על מנת לתפקד בתור קואצ'ר, ובמסגרת זו למצוא את החוזקות והמשאבים הפנימיים של המאמן, פיתוח מנהיגות ואסרטיביות, ניהול זמן וידע ופיתוח סגנון אימון אישי ועצמאי.

לימוד של מושגים מרכזיים וטכניקות פרקטיות באימון

בהמשך לכך, נלמדים מושגים מרכזיים בעולם האימון, כלים וטכניקות של אימון, בניית תכנית אימון וכדומה. במסגרת זו לומדים הסטודנטים מה הוא חזון, מה הוא חלום ומה היא מטרה, תקשורת בינאישית והקשבה, מחסומים רגשיים ומנטאליים וההתמודדות עימם, יחסי מאמן מתאמן, טיפול בהתנגדויות, בניית מסגרת האימון לרבות חוזה אימון, תהליכי ביצוע, מעקב ובקרה ועוד שורה ארוכה של נושאים הכוללים את כל ארגז הכלים הנדרש לאדם על מנת להיות קואצ'ר.

לימודי קואצינג

לימודים המיועדים למנהלים, אנשי חינוך, ולכלל הציבור

לימודי קואצינג מיועדים לאנשים המבקשים להיכנס לעולם האימון כמאמנים עבור הקהל הרחב, בין שהם מעוניינים להתמקד באימון אישי, ובין שהם מעוניינים לבחור דווקא בערוצים של אימון עסקי, אימון משפחתי, אימון זוגי, אימון לנוער וכדומה. כמו כן, לימודים אלה מתאימים למנהלים המבקשים ללמוד טוב יותר כיצד להניע עובדים, כיצד לסגל תרבות ארגונית של עשייה וצמיחה וכדומה. לימודי קואצינג מתאימים גם לאנשי חינוך והוראה המבקשים להעמיק את הידע ההוראתי שלהם, ולפתח כישורים טובים ומתקדמים יותר שיסייעו להם בעבודה עם תלמידים וסטודנטים.

תעודת הסמכה מוכרת

בתום הלימודים, מקבלים כלל הבוגרים תעודת הסמכה המסמיכה אותם כמאמנים אישיים וכאנשי מקצוע בתחום האימון בכלל. תעודה זו מאפשרת להם לפתוח פרקטיקה עצמאית מול לקוחות משלהם, או להשתלב במסגרות חינוכיות, עסקיות, ציבוריות או פרטיות, כמאמנים מן השורה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי