לימודי תקשורת דיגיטלית | תקשורת חזותית | מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי תקשורת דיגיטלית

תחום התקשורת מתרחב עם השנים לאור ריבוי אמצעי התקשורת וכן השימוש המרובה הנעשה בהם על ידי האוכלוסייה. תקשורת באופן כללי זה הוא נושא רחב ממדים ומאוד מעניין, אשר קורץ לרבים ללמוד אותו בכדי להשתלב בעולם התקשורת הישראלי. מלבד עולם הפוליטיקה הנרחב בארצנו, ניתן להשתלב גם בעולם התרבות הרחב של ישראל, להיות חלק מארגון תקשורת ולרכוש את הכלים החיוניים בכדי להוביל בעולם זה ולהיות שם דבר. לימודי תקשורת מציעים שלושה מסלולים ביניהם מסלול בוקר, מסלול ערב ומסלול להנדסאים עם פחות שעות לימודים לאור נקודות הזכות שצברו בלימודים קודמים.

לימודי תקשורת דיגיטלית

במהלך לימודי תקשורת הסטודנטים ייפגשו עם אנשי תקשורת רבים שחלקם אף יהיו חלק ממאגר המרצים. אחד מאמצעי התקשורת הבולטים כיום לאור הטכנולוגיה המתקדמת זוכה לשכיחות רבה בלימודים, לימודי תקשורת דיגיטלית, תחום מאוד מבוקש ללימודים לאור הביקוש הגדול שיש לו בשוק העבודה. אין ספק כי התקשורת עשתה מהפך בהיותה מובילת דעה בעולם וצמצמה באופן משמעותי את המרחק שהיה נהוג להיות בין אדם לאדם. הכפר הגלובאלי נוצר באמצעות אמצעי התקשורת המתקדמים שהמוביל ביותר הוא האינטרנט, היוצר מגוון רחב של אופציות להתקשרות בעולם. לימודי תקשורת הם לימודים חשובים מאוד, בעיקר עבור ישראלים אשר מנוכח מגורם בארץ ישראל, צריכים להיות מייצגים הולמים בארץ ובעולם. לימודי תקשורת מלמדים מגוון תחומים ורבים מהם קשורים לעולם הפוליטי חברתי.

בחירת מסלול לימודים

בנוסף ליחסים בינלאומיים, לימודי תקשורת כוללים פסיכולוגיה, כלכלה, ניהול, משאבי אנוש, סוציולוגיה ועוד. לבחירת הסטודנטים ישנם מסלולי עיתונות, רדיו, תקשורת חזותית, מדיה דיגיטלית ועוד. לרוב, הסטודנט יבחר את התחום על פי תחומי העניין הפרטיים שלו ובמה שהכי קרוב אליו, אך באותה מידה הוא יבחר בתחום מקצועי שיש לו ביקוש גבוה בשוק העבודה. לכל אנשי התקשורת כיום יש משקל כבד הן בהעברת מידע והן ביצירת תכנים חדשים בארץ ובעולם. כל העולם נחשף לכלי התקשורת לכן מדובר בתחום מאוד חזק שממשיך להתפתח בכל עת, מה שמצריך בוגרי לימודי תקשורת רבים להשתלבות בכל תחומי התקשורת האפשריים. המכללות השונות מציעות מסלולים אטרקטיביים ומשולבים לבחירה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי