ללמוד עיצוב בדרך הנכונה | לימודי עיצוב | מכללת ביטוי
i3 i2

ללמוד עיצוב בדרך הנכונה

לא כל עבודת עיצוב דורשת מאיתנו לימודי עיצוב, רק העבודות הטובות והאיכותיות שבהן. לא כל מעצב פנים, יודע לעצב אופנה, רק הטובים והאיכותיים שביניהם. לא כל לימודי עיצוב יכולים להפוך אדם למעצב, רק הלימודים המגוונים, הרחבים והנכונים ביותר שביניהם.


מכללת ביטוי מציעה לכם ללמוד עיצוב בדרך חדשנית שמחזירה את העיצוב למקומו הטבעי, קרי אומנות. מעצב טוב, הוא לא רק אדם הרואה את המוצר הסופי ותג המחיר שלו, אם כי זה הוא מרכיב הכרחי וחשוב בתהליך. מעצב טוב הוא בראש ובראשונה אומן, היודע להביא את הרוח שבו, את ההשראה הפנימית שבו לכדי ביטוי מוחשי ופיזי. יכולת זו עשויה להיות מפותחת יותר אצל אנשים מסויימים, מאשר אצל אנשים אחרים, אך באמצעות שיטת לימוד רב תחומית, אינטגרטיבית והוליסטית, ניתן לפתח ולקבע את היכולת הזאת אצל כל אדם שבאמת רוצה בתוך תוכו להיות מעצב, להיות אמן.

גישה אינטגרטיבית לעולם העיצוב

תכנית הלימודים הרב תחומית של מכללת ביטוי משלבת לימודי עיצוב מגוונים, לצד לימודי מדע הרוח הרלוונטיים לעולם העיצוב. תהליך העיצוב מתחיל בהשראה, בגישה לכלי עיצוב, לטכניקות עיצוב, ולעולמות תוכן ואומנות. הוא ממשיך ביכולת לגבש קונספט עיצוב אטרקטיבי וייחודי, לתרגם אותו לכדי מוצר, לייצר אותו ולשווק אותו לקהל המטרה. בעולם המסחרי אנו חיים, על המעצב להיות אמן, אך לא רק אמן, עליו להיות יצרן, אך לא רק יצרן, עליו להיות משווק, אך לא רק משווק, עליו להיות למעשה כל אלה יחד, ולתפקד בצורה מיטבית ומקצועית בכל אחת מהרמות הללו.

פלטפורמת לימוד מתקדמת ומלאה

במהלך שלושת השנים הראשונות של תכנית הלימודים הרב תחומית, תלמדו את כל מה שאתם רוצים וצריכים לדעת אודות עיצוב פנים, עיצוב אופנה, תקשורת חזותית ולימודי אומנות. רק כאשר תרגישו את החיבור עם עולם העיצוב המתאים לכם, תוכלו להתמחות בעולם זה בשנה הרביעית, ולבצע במסגרתו את פרויקט הגמר. כל לימודי התכנית מתקיימים במכללת ביטוי, ומועברים על ידי המרצים, אנשי עיצוב ואמנות המובילים בישראל. הלימודים מתקיימים במסגרת סדנאות עיצוב, כיתות לימוד וסביבת עבודה מגוונת מאוד שתייצר אצלכם סטייט אוף מיינד של מעצב כבר מהיום הראשון.


צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ, ותוכלו להבטיח את מקומכם בתכנית הלימוד הרב תחומית של מכללת ביטוי, כצעד הראשון שלכם לקראת קריירת עיצוב מצליחה ומספקת.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי