למי מיועדים שירותיו של סטודיו למיתוג | מיתוג עסקי | מכללת ביטוי
i3 i2

למי מיועדים שירותיו של סטודיו למיתוג

 בין אם יש לכם עסק גדול או קטן, ולא משנה באיזה תחום, תוכלו להיעזר בשירותיו של סטודיו למיתוג זה, שיעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך. למי מיועדים שירותים אלה ומי יכול להפיק מהם את המרב?

לעסקים קטנים

שירותי מיתוג עסקי עוזרים להגדיר את העסק, לבחור לוגו מתאים ולהבדיל אותו מבתי עסק אחרים. התחרות הרבה בין בתי העסק השונים איננה קלה, ובמיוחד כשמדובר בעסקים קטנים. אם החלטתם לפתוח עסק קטן, וכדי שתוכלו להצליח בתחרות, בחרו סטודיו למיתוג ולעיצוב שיוכל להציע לכם פתרונות מתאימים שיחשפו את העסק שלכם לכמה שיותר לקוחות. סטודיו כזה יעמוד לרשותכם החל מהפנייה הראשונה שלכם אליו וילווה אתכם לאורך כל הדרך. הוא יעזור לכם להגדיר באופן הנכון את העסק הקטן שלכם ומבלי שתצטרכו להוציא על כך סכומי כסף גבוהים מדי.

לעסקים גדולים

שירותי מיתוג עסקי, וכפי שמעיד שמם, נועדו למתג את העסק. הם נועדו להגדיר את האסטרטגיה המתאימה שתעזור בכך ולקבוע את כלי המיתוג השונים שנדרשים לעסק עצמו. אם יש לכם עסק גדול שקיים כבר לא מעט שנים, או אולי אתם מעוניינים לפתוח עסק גדול חדש, שטרם נראה כמותו, חשוב שתפנו לחברות בעלות סטודיו למיתוג ולעיצוב, כאלו שתוכלנה לעזור לכם ובעיקר לעסק הגדול שלכם להצליח. בעזרת הפתרונות המתאימים שיוצעו לכם תוכלו להגדיר באופן הנכון את החזון שלכם ולמשוך אל העסק כמה שיותר לקוחות, שיישארו בו גם למשך זמן רב.

לעסקים חדשים או קיימים

יש לכם עסק שקיים כבר זמן מה אולם אתם לא מצליחים למשוך אליכם לקוחות? אתם מעוניינים להקים עסק חדש אבל לא יודעים כיצד להצליח בתחרות הרבה בין העסקים? אם כן, אל דאגה. שירותי מיתוג עסקי יכולים להתאים הן לעסקים חדשים והן לעסקים קיימים וברשותם סטודיו למיתוג ולעיצוב שיכול להציע את הפתרונות הטובים ביותר. זוהי הזדמנות, עבור העסק הקיים, לבחור במסלול מיתוג שיחליף את הקיים, ועבור העסק החדש, לבחור במסלול מיתוג שילווה אותו.


שירותי המיתוג, המוצעים על ידי חברות המתמחות בכך, הם הזדמנות להצליח יותר, ובעיקר גם להצליח בצורה נכונה. הם הזדמנות ליהנות מדרך חדשה ולהביא להצלחתו של העסק. פנייה לסטודיו מתאים, מקצועי ובעל ניסיון היא הפתרון הטוב ביותר, תוך שימוש בכלי מיתוג המותאמים בהתאמה אישית לצרכיו של העסק.

לפרטים אודות לימודי עיצוב גרפי הכנסו

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי