מאמן אישי, מאמנים אישיים, קואצ'ינג - מכללת ביטוי
i3 i2

מאמן אישי

למה צריך מאמן אישי?

עולם של מידע פתוח

כיום, בעידן האינטרנט והטכנולוגיה, דומה שאנו יכולים למצוא בקלות תשובה על כל שאלה. לא מדובר רק בשאלות בהן אנו מחפשים מידע נטו, אלא גם שאלות של ייעוץ והכוונה. כיום התפתח מאוד התחום של ייעוץ לחיים, פיתוח אישי והעצמה אישית. מידע ועצות אודות התחום הזה ניתן למצוא כמעט בכל מקום, וכמעט שלא תמצאו בית שאין בו ספר אחד או יותר העוסק בפסיכולוגיה ובייעוץ. למה, אם כן, שלא נקרא לבד את המידע וניישם אותו על חיינו? יהיו שיאמרו שאנחנו יודעים מה הכי טוב עבורנו, ולכן אנו נדע לברור מבין כל המידע את מה שאנו צריכים.

הימור מסוכן

למרות כל זאת, כאשר אנחנו פועלים לבד ומסתמכים על מידע שמצאנו בעצמנו, אנו למעשה מהמרים. מה שעומד פה בסיכון הוא גדול מכדי להעמיד אותו במצב כזה- מדובר על העתיד שלנו ועל האופן בו ייראו חיינו מעתה והלאה. דווקא בגלל ריבוי המידע, ייתכן מאוד שלא נבחר דווקא במידע הנכון או במידע המתאים עבורנו- ולא תהיה לכך כל אפקטיביות. מה התוצאה? בזבזנו זמן, משאבים רבים, ואולי אף הבאנו נזק לעצמנו.אם, לעומת זאת, נשכור את שירותיו של מאמן אישי מקצועי, נוכל לדעת בוודאות שאנו מקבלים ייעוץ יעיל ואת כל התשובות הנכונות שאנו מחפשים. חשוב לציין כי המאמן לא ייתן לכם עצות מדוייקות, אלא ינחה אתכם ובסופו של דבר יוציא מכם את התשובות הנכונות ביותר עבורכם.

תחומים בחיים בהם יכול לסייע מאמן אישי

אין, למעשה, תחום בו אימון אישי לא יהיה לכם לעזר. מדובר על כל אחד מהתחומים בהם אתם מעוניינים לחולל שינוי, בין אם זה בעבודה, בזוגיות, בדפוס התנהגות אותו אתם רוצים לשנות ועוד ועוד. חשוב שלא לבלבל בין האימון האישי ובין טיפול פסיכולוגי. האימון האישי לא ייתן לכם עצות פרקטיות, אבל הוא בהחלט יוכל לעזור לכם לסדר את המחשבות בראש, לחשוב בצלילות ובסופו של דבר להגיע אל ההחלטות הנכונות בתחום לגביו אתם מתלבטים.

בחירת מאמן אישי

כיום קיימים הרבה מאוד מאמנים אישיים אשר מתמחים בהרבה מאוד סוגים של אימון. כדי לבחור את המאמן המתאים לנו ביותר, קודם כל עלינו להגדיר את המטרה שלנו. אם נדע לאן אנו רוצים להגיע, נדע גם להגדיר טוב יותר מה בדיוק אנו מחפשים. נדע, למשל, אם לבחור במאמן אישי המתמחה במגוון תחומים, או בכזה אשר התמחותו היא תחום ספציפי.
בנוסף, כדאי לשאול את המאמנים השונים באילו שיטות הם דוגלים ומהי הגישה שלהם בחיים. בחרו רק במאמנים אישיים שאל הגישות שלהם אתם מתחברים. הדבר הכי חשוב הוא לבחור במישהו איתו אתם מרגישים בנוח. עם המאמן האישי שלכם אתם צפויים לשתף הרבה פרטים, לפעמים אישיים, ולכן זה חייב להיות מישהו שאתם סומכים עליו ושקל לכם לדבר איתו.

 

לפרטים על קורס אימון אישי במכללת ביטוי

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי