מאמנים אישיים- קואצ'ינג, לימודי קואצ'ינג, מכללת ביטוי
i3 i2

מאמנים אישיים- קואצ'ינג

כיום, הפך תחום האימונים האישיים למאוד פופולרי בקרב חלקים גדולים מן האולכוסייה, ולא בכדי. הcoaching נותן לנו כלים להתמודד עם חיי היום-יום, לשפר את יכולותינו ואת ביצועינו בתחומי חיים שונים ולהגיע להישגים גבוהים. האימון האישי אינו טיפול פסיכולוגי- תפקידו אינו לעזור לנו בפתרון בעיות, אלא לעזור לנו להתפתח וללמוד כיצד לנהוג באופן נכון ולקבל החלטות טובות יותר בחיים.


המאמן או הקואצ'ר לעולם לא יגיד לנו מה עלינו לעשות, אלא יוציא את התשובות מאיתנו. האימון האישי נחוץ לכל מי שרוצה להתפתח, לשפר את עצמו ולהביא להעצמה אישית - או בקיצור, לכולם.
עם זאת, אימון אישי אינו דבר זול כלל. חבל לבזבז כסף וזמן על אימון אישי שבסופו של דבר יתברר כלא אפקטיבי עבורכם. תחום האימון האישיים פרוץ למדי, ולא תמיד ברור כיצד אנשים הגיעו למקצוע זה. לא לכל מקום שמעסיק מאמנים אישים יש תנאי קבלה גבוהים, ולעיתים אפילו לא נדרשים דברים חיוניים כגון ניסיון או הכשרה מקצועית בתחום. ניתן למצוא בין המאמנים האישיים, לצערנו, גם לא מעט שרלטנים. איך, אם כן, ניתן לבחור תוכנית אימונים אישיים שתתאים לנו ובאמת תעזור לנו להשתפר?

הכימיה עם המאמן

עם המאמן האישי שלכם, אתם צפויים לשוחח הרבה מאוד. בנוסף, סביר להניח שתשתפו אותו בפרטים שונים מהחיים האישים שלכם, וייתכן שמדובר גם בפרטים אינטימיים למדי. לכן, חשוב שזה יהיה מישהו שיגרום לכם להרגיש בנוח כבר מהשיחה הראשונה איתו. שאלו את עצמכם- האם זה מישהו שאני יכול לדבר איתו לגמרי בחופשיות, ויכול לשאול אותו כל דבר? זהו מבחן ראשוני שיעזור לכם לקבוע אם בעתיד תוכלו לשתף אותו בפרטים שונים. אם לא תרגישו עם המאמן מספיק בנוח, הטיפול עלול להיות בלתי אפקטיבי.

רצינות ומוניטין של אימונים אישיים

ניתן להעריך את מידת הרצינות של המאמן על פי פרמטרים שונים. בדקו האם למאמן יש כרטיס ביקור, משרד וכו', שמעידים על כך שהוא רציני בתחום ושזהו עיסוקו העיקרי ולא משהו שהוא עושה "מהצד". בנוסף, נסו למצוא ביקורות על המאמן של לקוחות מרוצים שהוא עזר להם בעבר. אם אתם לא מצליחים למצוא כאלה, בקשו ממנו מספרי טלפון של לקוחות קודמים שלו שמסכימים לספר על שירותיו ועל התהליך שהם עברו בעקבות הפגישות איתו.

אל תתחייבו לתכנית אימונים אישי

אתם לא חייבים לחתום על שום חוזה, או להתחייב למספר פגישות מסוים. גם אם הגעתם למסקנה שהמאמן מתאים לכם לאחר הפגישה הראשונית. ייתכן שבעתיד תגלו שהוא אינו עוזר לכם. לכן, לא כדאי להתחייב מראש למספר מסוים של פגישות, למרות שיש מאמנים אישיים מסוימים שיבקשו מכם לשלם מראש. כדאי לבחון בתום כל מספר פגישות האם התהליך אכן יעיל עבורכם והאם אתם אכן מרגישים שיפור בעקבות הפגישות עם המאמן.

לפרטים על לימודי אימון אישי לחצו כאן

קואצ'ינג

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי