מאמרים עמוד רביעי - מכללת ביטוי, מכללה ללימודי עיצוב ואומנות
i3 i2

מאמרים

קאוצ'ינג באמצעות אמנות - האלמנטים השונים

הקורסים השונים המוצעים על ידי ד"ר בלה נוביצקי פותחים בפני המתאמנים מגוון עצום של אפשרויות פיתוח עצמי ואישי וזאת משום שלאמנות יתרון משמעותי שאין לכל אמצעי אימוןי קונבנציונאלי אחר וזוהי החדירה הבלתי אמצעית לרבדים לא מודעים בנפש ועבודה ישירה על אלו. האלמנטים השונים המוצעים באמצעות אימון באמנות יכולים להוות מכרה זהב כאשר הקאוצ'ר אכן יודע את הדרך המתאימה ביותר אל האדם.

קרא עוד

קואצ'ינג- היחסים בין המטפל למטופל

באמצעות אימון באמנות בו נעשה שימוש מרובה ודגש על מערכת היחסים בין המטפל למתאמן – מערכת הנוצרת באופן הדרגתי ומושקע בו כל אחד מהצדדים מביא את עצמו באופן טוטלי וכך זוכה ליהנות מהיתרונות שיש גם למטפל להציע ומאידך נהנה המטפל מיכולותיו של המתאמן. קאוצ'ינג באמצעות אמנות הוא אמצעי אותו פיתחה ד"ר בלה נוביצקי לאחר שלא מצאה אמצעי או פתרון דומה לכך בארץ.

קרא עוד

לימודי קואצ'ינג במכללת ביטוי

השיטה של קואצ'ינג באמצעות אמנות קמה בארץ על ידי אישיות מפתח בתחום האימון, שלא מצאה את המענה הראוי בשיטות הרפואה הקונבנציונאליות המערביות המוכרות וביקשה לייסד דרך חדשה המציעה אימון באמצעות ביטוי ואמנות עכשווית המתחברת ישירות אל המתאמן ואל צרכיו השונים.

קרא עוד

קאוצ'ינג באמצעות אמנות – למי זה מתאים

תהליך האימון טומן בחובו הפתעות שכן ברוב המקרים וכמעט בכולם מתגלים במהלך הדרך פרטים שלא היו חשופים קודם לכן ואלו מצריכים היערכות חדשה לקראת התפתחות נוספת אותה מבקשת נפש האדם במודע או שלא במודע. על מנת ליהנות ולהתפתח בתהליך יש להתמסר כליל – מה שמבטיח עולמות חדשים הנפתחים לפתע ויוצרים עמם מגוון רחב של אפשרויות.

קרא עוד

קאוצ'ינג באמצעות אמנות – כל השלבים

לימודי טיפול באומנות חושפת את השלבים השונים של פיתוח הנפש והעצמה אישית כוללים את התודעות ומדיטציה בה למעשה הנפש נפתחת ונחשפים בה צדדים שלא היו קיימים קודם לכן. על ידי הדרכה מקצועית של ד"ר נוביצקי ניתן להגיע למקומות ולגבהים חדשים כך שלמעשה שיטותיה של ד"ר נוביצקי אינן רק אימוניות אלא למעשה מעניקות מפתח של הנפש לגדילה ולהתפתחות רוחנית בממדים שונים וברבדים כאלה ואחרים.

קרא עוד

קאוצ'ינג באמצעות אמנות – הדרך שלך להצליח

למעשה האימון באמצעות אמנות ופיתוח הכלים האישיים לביטוי אישי הינה דרך הנרקמת עבור המטפל בדיוק כפי שהיא נרקמת עבור המתאמן. אין כאן אדם היודע יותר מחברו ולמעשה המטפל ניזון מהאיכויות ומהתכנים שמעניק לו המתאמן במהלך האימון עצמו, לפניו ואחריו. 

קרא עוד

פיתוח האדם והעצמה אישית

לימודי אמנות יכולה לפתוח לאדם את הדרך להגיע למקומות חדשים אותם לא הכיר מעולם וזאת באמצעות המסע הפרטי שהוא עובר עם המטפל. כל מטפל הינו שונה במהותו ולכן יצרה ד"ר בלה נוביצקי את אלמנט האימון באמצעות אמנות כך שניתן לגלות מחדש ויחד עם ליווי המטפל את הצדדים העמוקים יותר שבנפש, המאפשרים גילויים חדשים של הנאה ואור, שמחה ואנרגיה מחודשת.

קרא עוד

קואצ'ינג באמצעות אמנות - כיצד

Bituy006

קואצ'ינג באמצעות אמנות - כיצד?

 

קרא עוד

ללמוד עיצוב פנים

לאור עלייה ניכרת במודעות של כלל הציבור העולמי לנושא ולחשיבות הרבה של עיצוב פנים, החלה להסתמן מגמת התפתחות משמעותית בתחום העיצוב במדינתנו הקטנה. לימודי עיצוב פנים מיועדים עבור כל מי שמתעניין לקבל הכשרה מקצועית ורחבה בעולם העיצוב. ניתן ללמוד עיצוב פנים בכמה מתכונות, האחת היא לקראת תואר בעיצוב פנים, והשנייה במסגרת של כמה קורסים פרטניים. במידה ניכרת, מסלול הלימודים בעיצוב פנים, נשען על המון נושאים המשיקים לעולם האדריכלות ופרט למסלולי לימודי אדריכלות פנים.

קרא עוד

לימודי עיצוב פנים

לנוכח העלייה המשמעותית ברמת הביקוש לרמת חיים גבוהה יותר במדינת ישראל, החלה להסתמן בהתאם מגמת עלייה בביקוש למעצבי פנים מוסמכים ומקצועיים. כתוצאה מכך, לימודי עיצוב פנים, ועוד מסלולי לימוד רבים בתחום העיצוב, הפכו להיות מאד מבוקשים בקרב פלח רחב מאד באוכלוסייה. כיום כל מי שמבקש לרכוש לעצמו מקצוע יוקרתי ומרתק אשר נושק גם לעולם האדריכלות, יכול למצוא את מבוקשו באחד ממוסדות לימודי העיצוב, ובפרט לימודי עיצוב פנים.

מדוע ללמוד עיצוב פנים?

קרא עוד

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי