מאמרים עמוד שביעי - מכללת ביטוי, מכללה ללימודי עיצוב ואומנות
i3 i2

מאמרים

לימודי עיצוב אופנה – האם זה בשבילך...?

אנשים רבים, בנים כבנות, צעירים כמבוגרים, מוצאים עצמם מהרהרים באפשרות של לימודי עיצוב אופנה בשלב כזה או אחר של חייהם. וכשחושבים על כך – מה הפלא שאנשים כה רבים מעוניינים ללמוד עיצוב אופנה? מדובר בעיסוק יצירתי ומהנה אשר מצית את הדמיון, ומעניק לאלו אשר עוסקים בו את הכלים לעצב את הבגדים שהם עצמם תמיד חלמו ללבוש...!

קרא עוד

מילאנו, חלומו של כל בוגר לימודי עיצוב אופנה

כל בוגר לימודי עיצוב אופנה, לרוב אפילו עוד לפני שסיים את לימודיו, חולם להגיע למילאנו. בין אם לביקור קצר או לשהייה ממושכת אין זה משנה – המוניטין של מילאנו כבירת האופנה של אירופה, ואפילו של כל העולם, הגיע לאזני כל אדם שמתעניין באופנה...

קרא עוד

לימודי אופנה – ליידי גאגא לא המציאה כלום, בגד זה חלק מהשואו

לא צריך להיות בוגר לימודי אופנה כדי להבין שדבר מה תמוה מתרחש בתחום הלבוש כל כוכבי המוסיקה שלנו – כמעט כולם מתלבשים בהופעות ובחיים האמיתיים בבגדים... רגילים.

קרא עוד

קורס מזורז עיצוב אופנה – איך נראית ליידי אמיתית?

באפריל 2011 עיניהם של כל הסטודנטים ובוגרים של קורסי עיצוב אופנה באשר הם היו נעוצות עמוק במסך הטלוויזיה, מרותקות לאירוע האופנה של השנה, אם לא של העשור – חתונת הנסיכה קייט והנסיך וויליאם. לאירוע המרגש הגיעו כל המי ומי של אנגליה והעולם במיטב מחלפותיהם, וזו הייתה הזדמנות לראות סוף סוף כיצד מתלבשים בני האצולה של ימינו. המסקנה? לא חד משמעית...

קרא עוד

לימודי אופנה ותעשיית האופנה במילניום החדש – לאן?

העשור האחרון עשה הרבה לעולם האופנה, הוא הוריד אותה אל העם, הוא הפך אותה לשיחת היום וכתוצאה מכך גם הביקוש למוסדות המציעים לימודי אופנה עלה, ואלו בתמורה – העלו את רף הכניסה.

קרא עוד

מפגש עם מעצב העל רונקו!

מעצב האופנה רון קאהן, המוכר בתעשייה בכינויו רונקו, (38) הוא מבין המעצבים היותר מוערכים בתעשייה. הוא נולד וגדל בראשון לציון, וסיים את לימודיו בשנקר ב-1998. בתחילת דרכו עבד כסטייליסט וכמפיק תצוגות אופנה, מפיק תחרות מלכת היופי, מפיק תחרות נערת השנה ומפיק קטלוגים וכתבות אופנה למגזינים ולחברות. קולקציית הגמר שלו מלימודיו ב"שנקר"  לכדה את עיני המבקרים, כמו גם את קברניטי מותג האופנה רנואר, ששנתיים לאחר מכן בחרו בו לתפקיד המעצב הראשי של מותג הגברים רנואר-מן.

קרא עוד

פרויקט שימור מלון לונדון ,מגמת עיצוב פנים

היה זה יגאל אלון שאמר כבר בימיה הראשונים של מדינת ישראל כי: "עם אשר אינו מכבד את עברו, ההווה בו הוא חי דל ועתידו לוט בערפל". לא, יגאל אלון לא היה נביא, הוא לא חזה את התהליכים האקולוגיים שהעולם יעבור במילניום החדש, הוא פשוט היה אדם חכם, שזיהה את החשיבות של ההמשכיות ההיסטורית והמסורת שאינם תמיד עולים בקנה אחד עם המודרנה.

קרא עוד

תואר ראשון עיצוב פנים

למי שאוהב עיצוב, מתעניין בחללים פנימיים ונמשך לאסתטיקה של הסביבה בה הוא נמצא, תואר ראשון עיצוב פנים הוא בדיוק הפתרון המושלם בשבילו. תואר ראשון עיצוב פנים מיועד לאנשים אשר מעוניינים לעסוק בעיצוב פנים בעתיד, או לחלופין, מיועד עבור אנשים אשר ירצו לעסוק בהוראה בתחום.

קרא עוד

לימודים עיצוב פנים

לימודים עיצוב פנים מותאמים עבור אנשים אשר מעוניינים לפנות אל לימודים ממוסדים בתחום של עיצוב פנים. לימודים ממוסדים, בין אם מדובר על לימודי תואר ובין אם מדובר על לימודי תעודה יבטיחו לסטודנט קבלת ידע רלוונטי אשר חיוני עבורו להמשך עבודתו בתחום, כאשר מעבר לידע העיוני אותו יקבל הסטודנט, הרי שבמקביל - במהלך לימודי עיצוב פנים, יקבל הסטודנט כלים מעשיים לעבודה בתחום, למיצוי מירב הפוטנציאל הגלום בו ומתן ביטוי לכישרון הפרטי שנמצא בתוכו.

קרא עוד

מה הוא עיצוב פנים

עיצוב פנים הינו תחום יצירתי העוסק בתכנון, והוא מעורב בתהליך של יצירת חווית מרחב פנימי, עם מניפולציות על נפח המרחב וכן על פני השטח.

קרא עוד

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

קורס נוביצקי יפתח ביום שלישי ה25/4/17

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות אוניברסיטת בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי