מאמרים עמוד שביעי - מכללת ביטוי, מכללה ללימודי עיצוב ואומנות
i3 i2

מאמרים

מדוע ללמוד עיצוב בחו''ל?

לימודי עיצוב בחו"ל מעניקים הזדמנות מצוינת לשלב בין חוויית טיול מרתקת ללימודים עשירים ומגוונים. אז אם ברצונכם לראות את רחבי הגלובוס תוך כדי לימוד, ותוך כדי תנועה, אנו מציעים לכם לשקול בכובד ראש את האפשרות הזוהרת לפתח קריירה מוצלחת במדינות שמעבר לים ובתחום שהכי מדבר אליכם, עיצוב. לימודים בחו"ל בתחום העיצוב טומנים בחובם לא מעט יתרונות ובכללם אפשרות נהדרת אנשים חדשים מכל מדינות העולם וכמובן לרכוש השכלה גבוהה איכותית ומקצועית תוצרת חוץ.

קרא עוד

ללמוד עיצוב בחו''ל

בחו"ל ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולי לימוד שונים בתחום העיצוב כמו גם קורסים רבים ומגוונים, חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. בין מסלולי לימוד עיצוב בחו"ל ניתן למנות קורס עיצוב אופנה, אומנות חזותית, עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים וכיו"ב. חלק ממסלולי הלימוד מיועדים עבור אנשים עם רקע קודם בעיצוב, אשר מעוניינים להתמקצע בנישה מסוימת כמו למשל עיצוב תאורה או עיצוב כל רכב. לימודי עיצוב בחו"ל כוללים אם כן המון תחומים מגוונים שאינם קשורים לעיצוב בפועל אך ורק אלא גם לכל נושא הניהול והשיווק של עיצוב.

קרא עוד

לימודי עיצוב גרפי

אחד מהנושאים המקושרים ביותר ללוגו של כל חברה הינו נושא המיתוג. אז ראשית נסביר מהו בכלל מיתוג ולאחר מכן נציג סקירה רחבה בכל הנוגע לבנייה של מיתוג נכון על ידי עיצוב גראפי. מיתוג, כשמו כן הוא, מתייחס למותג של החברה ולא לשם של המוצר עצמו, כך למשל אדידס הוא מותג בעוד שנעל הספורט היא המוצר, קוקה קולה היא המותג בעוד שהמשקה קולה הינו המוצר וכן הלאה..

מה הקשר בין מיתוג לעיצוב גרפי?

קרא עוד

המדריך לכל מה שרציתם לדעת על תרפיה באמנות

 

פעמים רבות, כאשר אנחנו מרגישים את הצורך לבצע שינוי בחיים שלנו, כאשר אנחנו חשים שהגיע הזמן לשנות, להכיר, להפנים, להתגבר ולצמוח, אנחנו פונים אל שיטות טיפול שונות. אחת האפשרויות הינה טיפול באמצעות אמנות. תרפיה באמנות הינה שיטה טיפולית המשלבת בין כלים וטכניקות אמנותיות לנפש. לפניכם, המדריך של כל מה שרציתם לדעת על תרפיה באמנות.

קרא עוד

שאלות ותשובות על קואוצ'ינג באמצעות אמנות

 

 

 

 לפניכם קומץ מן השאלות הנפוצות ביותר בנושא קואוצ'ינג באמצעות אמנות, התשובות לשאלות אלו יוכלו לסייע לכם להבין מעט יותר על התחום ולדעת האם הוא מתאים לכם.

 

קרא עוד

עיצוב אופנה – כולנו בתעשיית האופנה

רוב האנשים בעולם לא חושבים על עיצוב אופנה בחיי היום יום. אולם למרות שהם אינם מודעים לכך, עיצוב אופנה מהווה חלק יומי מחייהם. אכן, כאשר האדם הפשוט לובש על גופו את בגדיו הוא לא עוצר לרגע וחושב אודות האדם אשר עיצב עבורו את הבגד שהוא לובש. אפילו במידה והוא עוטה בגדי חג או יציאה הוא לא מהרהר בכך שמישהו, אי שם, יישם את הכישורים השונים של עיצוב אופנה שברשותו על מנת לעצב לו בגד נאה. עבור רובנו עיצוב אופנה מסתכם ברכישת בגד שנראה יפה בעינינו בחנות. אף על פי כן, גם מבלי שנבין זאת, כל אחד ואחד מאיתנו מהווה חלק מתעשיית האופנה, רק מעצם רכישת הבגדים שאנו לובשים.

קרא עוד

לימודי עיצוב אופנה – הפתרון לדילמה העתיקה מכולן...

 

לימודי עיצוב אופנה הם מסלול לימודים מאתגר, מהנה ומספק אשר מושך אליו אנשים רבים בעלי חוש אופנתי או הנאה מאסתטיקה. אף על פי כן, אנשים רבים, ובעיקר צעירים המחפשים כיוון לקריירה, חוששים מלהתחיל בלימודי תחום אבסטרקטי יחסית כמו לימודי עיצוב אופנה מאחר והם חוששים למצוא את עצמם ללא הכשרה פרקטית כלשהי, או ידע בתחום ריאלי. מה אם כן ניתן לעשות?

קרא עוד

אופנה, ביטוי עצמי והצלחה

לימודי עיצוב אופנה הם מסלול לימודים מאתגר, מהנה, מרתק ומספק אשר מושך אליו אנשים רבים בעלי חוש אופנתי או הנאה מאסתטיקה. אף על פי כן, אנשים רבים, ובעיקר צעירים המחפשים כיוון לקריירה, חוששים להתחיל בלימודי תחום יצירתי "מעופף" יחסית כמו לימודי עיצוב אופנה מאחר והם חוששים למצוא את עצמם ללא הכשרה מקצועית "פרקטית" כלשהי, או ידע בתחום ריאלי. אך האם חששות אלו מוצדקים, או שמדובר בתפיסות מהעבר אשר אינן רלוונטיות יותר לימינו יותר?

קרא עוד

עיצוב אופנה - הג'ינס

לימודי עיצוב אופנה עוסקים פעמים רבות בטרנדים החדשים, במגמות ובניסיון לנבא את הדבר החם הבא בעולם האופנה.

אולם לצד הניסיונות הללו לומדים במהלך קורס עיצוב אופנה שישנם דברים קלאסיים, על-זמניים, אותם דברים שהזמן רק שיבח אותם, כמו יין טוב, והדוגמה הטובה ביותר לכך הוא כמובן הג'ינס. בדים הולכים ובדים באים, אולם הג'ינס הוא אחד הבדים הכי פופולאריים בעולם כולו, ונראה כי שורשיו נעוצים אי שם במאה ה-16.

קרא עוד

עיצוב אופנה כדרך להעצמה נשית

אנחנו נמצאים בתקופה הקרויה פוסט פמיניזם. כשמה כן היא, נגזרת מהפמיניזם, מתייחסת אליו ומגדירה את עצמה ביחס אליו. הפמיניזם חי ובועט כבר 150 שנה. התקופה הפמיניסטית אופיינה ביחסי כוחות של מדכאים ומדוכאות. כפועל יוצא מכך, המאבק היה על כוח, על שליטה. נשים רצו להחליף את הגברים ואת מושג ה"גבריות" בבחינת, כל מה שאתם עושים אנחנו יכולות לעשות טוב יותר.

קרא עוד

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי