תואר ראשון בעיצוב פנים | תואר בעיצוב פנים | מכללת ביטוי
i3 i2

מגמה רב תחומית עם תואר ראשון


                                                   מגמת עיצוב רב תחומית
30 נקודות זכות אקדמיות לתואר ראשון במדעי הרוח,
1 תעודת אמן מעצב מוסמך עם התמחות לפי בחירה ב: עיצוב פנים, אמנות, עיצוב גרפי ועיצוב אופנה,
מסלול לימודים 1 המוביל אתכם אל המחר...

המסלול הרב תחומי של מכללת ביטוי, הינו מסלול ארבע-שנתי, המשלב בין מספר תחומי עיצוב ואמנות שונים בשדה הביטוי החזותי. מסיימי מסלול ארבע-שנתי יקבלו הכרה בהיקף של 30 נ"ז במדעי הרוח לאחר הצגת גליון ציונים מלא. ניתן לשלב לימודים לתואר ראשון במדעי הרוח של האוניברסיטה הפתוחה.

Bituy009

מהיום, לא צריך להסתפק בתחום לימודים אחד בענף העיצוב והאמנות.
מהיום, אתם יכולים ליהנות ממסלול לימודים רב תחומי.
מהיום, לא צריך לחשוש מהעתיד המקצועי שלכם.
מהיום, תוכלו ליהנות מהכשרה מקיפה ומקצועית במספר תחומים במקביל בשדה האמנות והעיצוב, דבר המגדיל את אפשרויות התעסוקה והקריירה בעתיד!
יותר ידע- הרבה יותר התחברות למגמות העדכניות בעולם העכשווי!

DSCN2046אנחנו במכללת "ביטוי" מאמינים שבעתיד לבוא, רק מעצבים בעלי ידע, ניסיון ושאר רוח במגוון נרחב של תחומים, יוכלו להגיע לפסגות יצירה חדשות ופורצות דרך.

 

IMG 7780

בין יתר תחומי העיצוב הנלמדים במסגרת המסלול הרב תחומי שלנו תמצאו:
עיצוב פנים
תקשורת חזותית
עיצוב אופנה
לימודי אומנות

f 244 1290 21720111503580974

f 244 1290 217201115531143779

BituyR2 002


כל סטודנט מקבל, עם השלמת כל חובותיו במכללה (ללא קשר למילוי חובותיו לקורסים של האוניברסיטה הפתוחה) 4 תעודות סיום בתחומי ההתמחות המקצועית : עיצוב פנים ,אמנות ,עיצוב גרפי ועיצוב אופנה. תעודות שיקנו לסטודנט יכולת גבוהה להשתלב בתעשייה ובעבודה כמומחה במספר תחומי עיצוב ואמנות בהתאם לדרישות השוק ורצונותיו האישיים של הסטודנט.
מעבר לכך, הלימודים במגמה הרב תחומית משתלבים בלימודים לתואר ראשון במדעי הרוח במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, ומזכים במקסימום נקודות זכות אקדמיות למוסד מלמד - 30 נקודות.

BituyR2 102


בכל אחד מתחומי העיצוב והאמנות הנלמדים במגמה הרב תחומית שלנו, תוכלו למצוא את צוות המרצים והמדריכים המובילים, המקצועיים והמנוסים ביותר בתחומם.
במהלך שנות לימודיהם , הסטודנטים ירכשו את כל הידע המקצועי הנדרש בכל אחד מתחומי העיצוב והאמנות השונים, ועם הגיעם לשנת הלימודים הרביעית, הם יבחרו את תחום העיצוב במסגרתו הם יציגו את פרויקט הגמר שלהם או פרויקט גמר רב תחומי.
מגמת העיצוב והאמנות הרב תחומית שלנו כוללת סנכרון מושלם בין תחומי העיצוב והאמנות השונים, וכל זאת על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מהסטודנטים להרחיב את תחום ידיעתם בכל אחד מהתחומים הנשזרים זה בזה במסגרת הלימודים במגמה.

 

תואר בעיצוב פנים

תואר ראשון בעיצוב פנים

 

השילוב המקצועי בין תחומי הלימוד השונים מאפשר לסטודנטים להכיר מקרוב את כל צרכי השוק המסחרי- תעשייתי המשתנה ללא הרף. מטרת הלימודים היא להקנות לכל אחד ואחת מבוגרי המגמה את "ארגז הכלים" המקצועי ביותר אשר יקדם אותם לעבר עולם המחר של ענף העיצוב והאמנות!
המגמה הרב תחומית לעיצוב ואמנות של מכללת "ביטוי"- הדרך שלכם להצלחה!

Bituy111


תכנית הלימודים במסגרת המסלול הרב תחומי של מכללת "ביטוי", מאפשרת לכם להכיר את כל יסודות האמנות והעיצוב העומדים מאחורי כל אחד ואחד מתחומי העיצוב והאמנות. בנוסף, תוכלו לרכוש כלים מעשיים לפיתוח, תכנון וייצור מוצרים בעולם העיצוב האמנות המודרני.
התפיסה הרב תחומית שלנו מעניקה לכם את כל הכלים הנדרשים לבניית קריירה בתחום העיצוב בו תבחרו להתמקצע. סדנאות העיצוב שלנו, כיתות הלימוד שלנו, המרצים הרב תחומיים שלנו, שיטת הלימוד הייחודית שלנו והמרחב היצירתי אותו אנו מעניקים לכל אחד ואחת מהסטודנטים שלנו, כל אלו ביחד יאפשרו גם לכם להגיע לעומק יצירתי ופרץ גבולות.

Bituy120


במידה וגם אתם רוצים להבטיח לעצמכם רכישת ידע רחב ומעמיק, ניסיון ופיתוח הכישרון בתחום העיצוב והאמנות הרב תחומי, זה הזמן להירשם!
לפגישת ייעוץ יש לפנות לטלפון 1700700892

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על מגמה רב תחומית עם תואר ראשון

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי