מגמת עיצוב במכללת ביטוי, לימודי עיצוב- מכללת ביטוי
i3 i2

מגמת עיצוב במכללת ביטוי

מכללת "ביטוי" נוסדה על ידי ד"ר בלה נוביצקי הרואה בחינוך ככלי חשוב להפצתע האמנות והיצירה. עם השנים התרחבה המכללה והציעה מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד. לאחרונה הודיעה המכללה על פתיחת מסלול ומגמה חדשה- במגמת עיצוב רב תחומי. מגמה זו מאפשרת לכל תלמיד לרכוש את הידע, ההבנה ויכולת השליטה בתחומי העיצוב המובילים: עיצוב פנים, תקשורת חזותית, עיצוב אופנה ולימודי אמנות.

סביבת לימודים תומכת

המסלול הרב תחומי של מכללת ביטוי, הינו מסלול ארבע-שנתי, המשלב בין מספר תחומי עיצוב ואמנות שונים בשדה הביטוי החזותי. מסיימי מסלול ארבע-שנתי יקבלו הכרה בהיקף של 30 נ"ז במדעי הרוח לאחר הצגת גליון ציונים מלא. ניתן לשלב לימודים לתואר ראשון במדעי הרוח של האוניברסיטה הפתוחה.

בשנה האחרונה בוחר כל תלמיד להתמקד בתחום עיצוב במסגרתו יציג את פרויקט הגמר.

רמה אקדמית גבוהה

מגמת העיצוב הרב תחומי משלבת בין תחומי העיצוב המובילים והנדרשים ביותר בשוק לתחום לימודי הרוח. המכללה מציעה מסלול חדשני וייחודי על ידי צוות מרצים ומדריכים מנוסים ומובילים, כל אחד בתחומו, ותלמידי המגמה זוכים לשילוב וסנכרון מושלם בין תחומי עיצוב פנים, עיצוב אופנה, תקשורת חזותית ואמנות על מנת להכין אותם לצרכי השוק המשתנים ולהקנות עברם ארגז כלים רחב ומקצועי שיקדם אותם בענף העיצוב בארץ ובעולם.

הדרך להצלחה

המסלול הרב תחומי נועד להכשיר את דור המחר של אנשי העיצוב בענף המשתנה תדירות. המגמה הרב תחומית מעניקה לסטודנט את כל הכלים המקצועיים אשר נדרשים לפתח קריירה ארוכת שנים בתחומי העיצוב. כיום, יש בעולם העיצוב המודרני דרישה לאנשי מקצוע בעלי יכולת מקצועית גבוהה והיכרות עם מגוון תחומי העיצוב המסוגלים לשלב בין התחומים ולשלב בעבודתם מגוון כלים לפיתוח, תכנון וייצור מוצרים. אם אתם מעוניינים לרכוש את מקצוע המחר ולצאת לעולם העיצוב עם ארגז כלים ותואר המעניק לכם יתרון על פני המתחרים הרי לימודים במגמת העיצוב הרב תחומי במכללת "ביטוי" היא הפתרון עבורכם.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על מגמות אומנות ועיצוב לתואר ראשון

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי