מגמת עיצוב רב תחומית | מכללת ביטוי
i3 i2

מגמת עיצוב רב תחומית

"חמשת החושים הם אדוני הנפש", אמר פעם גדול אמני הרנסנס, לאונרדו דה וינצ'י. מכללת ביטוי מאמינה שרק דרך שילוב כל החושים אפשר לכבוש את פסגת היצירה ולהגיע לתובנות חדשות מרחיקות לכת. במסגרת תפיסה זו, מכללת ביטוי משיקה בימים אלו ממש מגמת עיצוב חדשה ורב תחומית על מנת לאפשר לציבור הרחב לרכוש ידע מקיף בתחום, הבנה ולהשיג שליטה מלאה בכל התחומים המובילים בעולם העיצוב.

אין חכם כבעל ניסיון

מסלול העיצוב הרבה תחומי שהשיקה לאחרונה מכללת ביטוי מהווה מסלול ארבע שנתי וכולל מספר תחומים שונים בענף העיצוב לצד נושאים שונים מהתחום של מדעי הרוח. מכללת ביטוי מאמינה שדור העתיד הבא בעולם העיצוב יהיה מורכב מאנשי מקצוע איכותיים בעלי ידע ניסיון ושאר רוח במגוון רחב של תחומים. איכויות אלו הינם בגדר תנאי הכרחי עבור כל מי שמעוניין כיום לפרוץ גבולות ולהגיע לפסגות חדשות של יצירה מהפכנית.

צוות מרצים ומדריכים מוביל

תחומי העיצוב הנלמדים במסלול הרב תחומי הינם כדלקמן: תקשורת חזותית, עיצוב פנים, עיצוב אופנה ולימודי אומנות. תכני הלימוד במסגרת מגמות העיצוב השונות נעשים לצד לימוד מדעי הרוח לקראת תואר ראשון מטעם לימודי האוניברסיטה הפתוחה. מכללת ביטוי מעמידה לרשותכם את מיטב המרצים והמדריכים בעולם העיצוב בעלי ידע וניסיון רב של שנים. צוות הוראה זה נועד להכשיר את התלמידים בכל אחד מתחומי העיצוב הנלמדים במסגרת מגמת העיצוב הרב תחומית של מכללת ביטוי.

מהלך הלימודים

שלוש השנים הראשונות של הלימודים נועדו להעניק לסטודנטים את הידע המקצועי הנדרש בתחומי העיצוב השונים ובשנה הרביעית הם יוכלו לבחור את התחום אשר במסגרתו יציגו את פרויקט הגמר שלהם. מגמת העיצוב הרב תחומית של מכללת ביטוי מסנכרנת בצורה אידיאלית בין כל תחומי העיצוב, במטרה לאפשר לסטודנטים להרחיב את ידיעותיהם בעולם העיצוב. שילוב מקצועי זה בין תחומי העיצוב השונים מעניק הזדמנות נהדרת להכיר את צרכי השוק המסחרי והתעשייתי לעומקם אשר נתון לשינויים תדירים.


עם תום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בענף העיצוב עם מגוון כלים מקצועיים שיעמדו לרשותם.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על מגמה רב תחומית עם תואר ראשון

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי