שיטת NLP | קואוצ'ינג באמצעות אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

מדוע שיטת NLP מציגה תוצאות מרשימות

בשנים האחרונות אנו יכולים לזהות כיצד תחום נרחב כמו קואצ'ינג מתפתח לו ומציג שיטות ייחודיות. זאת על מנת שכל אחד יוכל למצוא את הדרך שמתאימה לו ביותר לשנות את חייו, לצאת ממצוקות שונות, לרענן את התהליכים שהוא מבצע, ולראות כיצד יש מגוון רחב של כלים שעומדים לרשותו הן עכשיו והן בעתיד הרחוק.

אחת השיטות המרתקות בתחום זה היא שיטת NLP. מדובר בשיטה שזוכה להצלחה רבה בזכות כך שכל מתאמן מצליח להתחבר רגשית הן לתהליך עצמו ובמיוחד לתוצאה שמופקת בתהליך זה. מעבר להגדרות, המתאמן מאמין שיש לו יכולת לעשות את השינוי המתבקש תוך הצגת תמונה ברורה וחיובית של העתיד.

העזרה החשובה של טכניקה זו
יש דברים רבים שטכניקת NLP יכולה להציע למגוון רחב של מתאמנים בארץ ובעולם המודרני. הטכניקה הזו מאפשרת להחליף את חוסר הביטחון ממנו סובל אדם מסוים ברגש אחר לגמרי אותו בוחר המתאמן בעצמו. מדובר ביכולת מרשימה ביותר לשנות את הדרך בה כל אחד מתמודד עם דברים שונים וסיטואציות מגוונות.

כך, אם אנו מדברים על תחום זה של קואצ'ינג אנו רואים כיצד המתאמן יכול לבחור בין עליזות או קלילות וכיו' ולהגדיר את הרגש האחר הזה בהתאם לאותו מחסור שחוסר של ביטחון עצמי יוצר אצלו. כשמתאמנים בשיטה זו אפשר להרגיש את הרמה האישית שלה ולהבין שהיא יכולה להתאים במדויק לכל אדם בכל מצב.

שינוי שיוצרת עוד שיטה חשובה
אין ספק שהתחום המרתק של קואצ'ינג בישראל הפך להיות כזה שמביא רבים להיעזר באנשי מקצוע שיש להם יכולות אמיתיות לתרום לשינוי חיובי ולצורת התנהלות איכותית יותר של המתאמן. מדובר על תהליך חשוב עבור לא מעט ישראלים שמרגישים כיצד הם יכולים להקל על עצמם ולסלול לעצמם דרך חיובית מאוד בחיים.

מאמנים איכותיים שעוסקים בתחום זה מציעים כאמור שיטות שונות כדי להצעיד את המתאמן אל היעדים הרצויים והראויים. שיטת NLP למשל, מציגה שינוי משמעותי בשל כך שסיום האימון מתבטא בהגדרה משותפת של מאמן ומתאמן גם יחד, כשהרעיון הוא להגדיר תכנית עבודה, יעדים שונים, ואף חזון לעתיד.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי