מה מציעים לימודי עיצוב פנים - מכללת ביטוי
i3 i2

מה מציעים לימודי עיצוב פנים

בחייו של כמעט כל אדם מגיע הרגע בו הוא נדרש לעסוק בסוגיה האם הוא בוחר לצעוד בדרך שתוביל אותו אל כס הלימודים האקדמיים. האם לאחר בית הספר והצבא הוא יילך בתלם, עם הרוב, ויבחר בלימודים גבוהים ובמקצוע שיעניק לו הכוונה כלשהי כלפי העתיד, או שמא הוא מוותר על האופציה ובוחר להתרכז בעבודה, או בכל דרך אחרת בה יבחר.

גם הנאה וגם פרקטי? יש תואר כזה

הבחירה הפופולרית היא כאמור הבחירה במסלול הלימודי. וכשעומדים לבחור בתואר אותו מתעתדים ללמוד במשך מספר שנים, הצורך הוא להקדיש מחשבה ארוכה לעניין בטרם מחליטים את ההחלטה הגורלית שעשויה במידה זו או אחרת, להשפיע על שארית חייכם. ההתלבטות תהיה בדרך כלל בין תואר פרקטי, תואר מעשי, כזה שיכין אתכם לקראת עבודה ויציע עבורכם שפע של משרות פנויות מיד לאחריו, ואפילו כמה במהלכו, לבין תואר הרבה יותר כללי, תואר שאולי לא יציג בפניכם אפשרויות רבות לעבודה בתחום אותו למדתם, אך בהחלט יעשיר אתכם בידע יוצא דופן, ירחיב לכם את האופקים ויוביל אתכם לסיפוק עצמי במהלך הלימודים. אך מדוע להתלבט בין שתי האפשרויות כשאפשר גם וגם? התואר שישלב בין תואר שיעניק לכם אפשרות לתעסוקה בעתיד, לבין תואר שירחיב לכם את האופקים ויגרום לכם ליהנות במהלך הלימודים, אלו הם לימודי עיצוב פנים. בלימודים אלה תוכלו ליהנות גם מקורסים אטרקטיביים שיעוררו בכם עניין וירתקו אתכם באופן יוצא דופן, וגם תקבלו הכנה לחיים שאחרי התואר בעקבות התנסויות ופרוייקטים שידמו את מה שאיתו תתעסקו בעתיד.

סטודנטית בלימודי עיצוב פנים בביטוי:

סטודנטית לימודי עיצוב פנים    

יצירה של סטודנטים במסגרת לימודי עיצוב פנים:

עיצוב פנים


מה מציעים לימודי עיצוב פנים

מהסיבות הללו בדיוק תואר בעיצוב פנים נחשב לאחד התארים המבוקשים ביותר שיש והאיכותיים ביותר שיש. במסגרת הלימודים יתמודדו הסטודנטים עם שפע של אתגרים שישלבו לימודים תיאורטיים יחד עם תרגולים מעשיים. במסגרת לימודי עיצוב פנים ילמדו הסטודנטים כיצד לעבוד עם פרטי ריהוט וסטייל, כיצד לעצב חללים שונים, כיצד להשתמש בחומרים מסוגים שונים ואיך לעבוד עם מערכות ממוחשבות שמדמות את העיצוב המבוקש. כמובן ששיאם של לימודים אלה הינם בפרוייקט הגמר של כל סטודנט, בו, באופן לא מפתיע, הוא יתבקש לעשות את הדבר אותו הוא למד הכי טוב לעשות- לעצב.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי