מה נלמד בקורס עיצוב הפנים, מכינה לעיצוב פנים- מכללת ביטוי
i3 i2

מה נלמד בקורס עיצוב הפנים של מכללת ביטוי?

לא פלא שכל כך הרבה אנשים בוחרים בשנים האחרונות ללמוד עיצוב פנים, או אפילו להסב את המקצוע לעיצוב פנים. מתחום מרוחק ולא מוכר, הפכו לימודי עיצוב הפנים למקצוע מבוקש בעולם המודרני, בו כמעט כל בית מכיל חלל כלשהו שעבר עיצוב בידי מומחה, ובתים שלמים עוברים שיפוצים נרחבים כדי להתאים לקו עיצובי אחיד ומרשים. כמובן שעבור עיצוב פנים לימודים רבים נדרשים, כדי לכסות את החומר הרב שהמקצוע דורש מהעוסקים בו. לימודים באחד מהמסלולים המקצועיים של מכללת ביטוי נותנים מענה לכל תלמיד.

מדוע חשוב לבחור בקפידה את מקום הלימודים עבור עיצוב פנים?

כאמור, קורס עיצוב פנים צריך להתפרש על פני כמויות חומר גדולות מאוד. לא מדובר אך ורק ביצירת עיצוב יפה, או בהקניית טעם לעיצוב פנים. מעצב מומחה צריך לדעת איך לשלב בין יופי, סגנון והעדפות הלקוח, לבין יצירת בית נוח, פשוט להבנה במבט ראשון ויותר מכל – נעים לדיירים ומתאים להם באופן אישי. כדי ליצור חוויה מיוחדת שכזו, יש צורך להכיר את כל הכלים העומדים לרשות מעצב הפנים, מסוגי תאורה ועד התאמת צבעים, מבחירת חומרי הגלם להכרת זרמים בולטים בעיצוב. הקורסים של ביטוי מציעים לכם בדיוק את זה.

מה נלמד בקורס עיצוב הפנים של מכללת ביטוי?

קורס עיצוב פנים של מכללת ביטוי הוא המסלול הבולט והמקיף ביותר של המכללה. לאורך 160 שעות אקדמיות (30 מפגשים לאורך 10 חודשים), נלמד מידע עיוני ומעשי, אותו יעבירו מיטב המורים ובכירי המעצבים והאדריכלים בישראל. מידע אמנותי נדרש כמו שימוש בתאורה טבעית ומלאכותית, הבנת עקרונות הפרספקטיבה ובחירת חומרים, נלמדים לצד מידע טכני חשוב כמו הבנת השרטוט האדריכלי ויצירתו, שימוש בתוכנות המקצועיות הדרושות כמו אוטוקאד והבנת חשיבות ואופן פעולת תשתיות ומערכות בסיסיות בבית.

על המכינה לעיצוב פנים של המכללה

כפי שניתן להבין, לתכנית עיצוב פנים לימודים מאוד אינטנסיביים ומקיפים. עבור מי שנמצא בתחילת דרכו, ורוצה להתנסות בתחום ולבדוק כמה הוא מתאים לו, לפני שהוא צולל למים העמוקים, אנחנו ממליצים לבדוק את המכינה לעיצוב פנים שמציעה מכללת ביטוי. המכינה מתחילה בלימוד הכלים והמושגים הבסיסיים של עולם העיצוב, ומתמקדת בהבנת תפקיד המעצב ויכולותיו. בשלב השני, יעברו התלמידים הכנה לתכנית הלימודים המקצועיות השונות, במכללה או בבתי ספר אחרים, ויזכו לליווי פרטני של מורי המכינה לאורך העבודה.

פרטים טכניים ומידע נוסף אודות התוכניות

המכינה לעיצוב פנים כוללת 30 מפגשים חודשיים, ומתאימה למי שמעולם לא התנסה בעיצוב פנים באופן מקצועי, אך מגלה עניין בנושא. כדי לקבל מידע נוסף על הקורס לעיצוב פנים של מכללת ביטוי, או על המכינה לעיצוב פנים, התקשרו אלינו עוד היום. כמו כן, יש אפשרות לפנות אלינו דרך האתר.

להתקשרות ופרטים נוספים - 1-700-700-892

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי