מכינה לאדריכלות, לימודי אדריכלות - מכללת ביטוי
i3 i2

מכינה לאדריכלות

אדריכל הוא אמן אך הוא גם מדען. הוא משלב בעבודתו היבטים רבים, ביניהם: טכנולוגיה, פסיכולוגיה, הנדסה, תקשורת, אמנות חזותית, עיצוב, אקולוגיה, היסטוריה, שיווק ומתמטיקה. הוא עוסק בעיצוב סביבות חיים ומגורים חדשות אך גם בשימור הקיים.

במכינה לאדריכלות ב- מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב יודעים שהדרך לתואר המיוחל באדריכלות מתחילה בעבודת הכנה יסודית וביכולת לקחת תמצית של רעיון ולתרגם אותו לתכנון מפורט שבסופו יהפוך לבניין, בית או מבנה מסחרי. אנחנו כאן כדי לסייע לך להגשים את חלום האדריכלות ולספק קר נוח להתפתחות, למידה וליישום החזון האישי שלך.

אודות המכינה לאדריכלות במכללת ביטוי

המכינה לאדריכלות ב- מכללת ביטוי נועדה להכין את הסטודנטים באופן אופטימאלי למבחני הכניסה של המוסדות האקדמיים השונים, ותוכנית הלימוד עומדת בסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר, את קורסי המכינה מעביר סגל מרצים בכיר. המכינה עשירה בתכנים ונבנתה מתוך היכרות מעמיקה הן עם עולם האדריכלות והן עם העולם האקדמי.

תוכנית המכינה לאדריכלות

תוכנית המכינה במכללת ביטוי נחלקת ל-2 חלקים עיקריים:

  • חלק א' – בחלק זה נתמקד בהכרות עם עולם התכנון, העיצוב, הארכיטקטורה והאמנות. נרכוש כלים בסיסיים ברישום, ציור, שרטוט, תוכנות מחשב אדריכליות, הנדסה ונתוודע אל תחומים נוספים דוגמת עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר, עיצוב פנים, אמנות ועיצוב גרפי. נכיר עקרונות בעיצוב לרבות: קומפוזיציות, צורה, קו, תורת הצבעים, טקסטורות, עבודה על סוגי חומרים שונים, עיצוב חללי מגורים, עיצוב חדרים רטובים, עיצוב מטבחים, עיצוב חנויות, עיצוב חללים ציבוריים ועוד.

לאחר השלמת החלק הראשון במכינה לאדריכלות נערוך מפגש פרטני עם כל סטודנט/ית ונסייע בבחירת המוסד והמסלול האקדמי המתאים ביותר עבורו/ה.

  • חלק ב' – בחלק זה נתכונן למבחני הקבלה המאתגרים ללימודי אדריכלות במוסדות האקדמיים השונים. בשלב זה הלימודים יהפכו לקצביים יותר ונתרכז בהכנת תיק עבודות, בהכנת הסטודנט/ת למבחני הקבלה ונבצע הדמיות לראיונות קבלה האישיים.


משך המכינה: 30 מפגשים חודשים

לפרטים נוספים צרו קשר איתנו במספר- 1-700-700-892

Bituy004

Bituy009

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי