המכינה לעיצוב אופנה במכללת ביטוי | מכינה והכנת תיק עבודות
i3 i2

מכינה לעיצוב אופנה

המכינה לעיצוב אופנה ב- מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב נועדה לספק לכל סטודנט וסטודנטית תובנות ולפתוח צוהר אל לב ליבו של עולם האופנה. אנו רואים עצמנו כמרכז בעל מורשת והשפעה על עיצוב עולם האופנה, ומזמינים אותך ליהנות מסביבה מטפחת, מכילה אך גם מאתגרת ושאפתנית, שתוביל אותך לפיתוח יצירתיות, מקוריות ומצוינות.

אנו סבורים שכשרון לבדו הוא תנאי הכרחי אך לא מספיק להצלחה, לכן בנינו תוכנית לימודית שמשלבת בין מספר אספקטים בעולם עיצוב האופנה לבין הדרישות של המוסדות האקדמיים השונים.

IMG 7778

 

אודות המכינה לעיצוב אופנה במכללת ביטוי

את המכינה ללימודי עיצוב אופנה מנחה סגל מרצים מוביל שחי ונושם אופנה ועיצוב.

התוכנית הלימודית במכינה לעיצוב אופנה נחלקת ל-2 חלקים עיקריים:

  • חלק א' – החודשים הראשונים יוקדשו לפיתוח השפה החזותית ולחשיפה לכלים בסיסיים בתחום התקשורת, האמנות והעיצוב. בחלק זה נתוודע לתפיסות שונות באמנות ועיצוב, ליצירה בדו ממד ותלת ממד. נכיר טכניקות רישום, פיסול ציור, נפגוש יוצרים מתחומי העיצוב והאמנות, נתנסה בעבודה עם חומרים שונים ומגוונים, נלמד על צורה, קו, צבע, פרספקטיבה, קומפוזיציה, יצירת דמויות ודימויים, תפיסת חלל וסביבה, נפתח את החשיבה, וניגע בדיסציפלינות המשיקות לעולם עיצוב האופנה, ביניהן: אדריכלות, עיצוב פנים, תקשורת חזותית ועיצוב גרפי, עיצוב מוצר ועיצוב תעשייתי, תכשיטנות ועוד.

בתום החלק הראשון של המכינה, נערוך פגישה אחד על אחד – סטודנט ומרצה, על מנת לסייע לך, הסטודנט, לבחור את מסלול הלימודים המתאים ביותר עבורך.

IMG 1503

  • חלק ב' – כעת, לאחר שכל סטודנט/ית בחר את מסלול הלימודים נתמקד בהכנה למבחני הכניסה של המוסד האקדמי הנבחר. בשלב זה נתמקד בהכנה מעשית ובהכוונה קונקרטית, כל זאת תוך הנחיה אישית וליווי אקדמי צמוד. נכנס לסטודיו ונעבוד עם סוגי בדים שונים, נלמד סוגי תפירות, דיגום, יצירת קולקציות ונעצב פרטי לבוש ואקססוריז. זה השלב שבו נכין תיק עבודות, נלמד בקבוצות קטנות ונתרגל מבחנים, נערוך סימולציות לראיונות אישיים, לרבות שיפור שפת הגוף וצורת הצגת תיק העבודות.

המכינה לעיצוב אופנה במכללת ביטוי מבטיחה סביבת לימודים פורה ויצירתית, שבה כל מעצב מקבל ביטוי, ומתנסה הלכה למעשה בעולם האופנה, הן דרך עבודה מעשית ומפגש עם מותגי אופנה והן דרך מפגש עם מעצבי אופנה מובילים.


משך המכינה: המכינה לעיצוב אופנה כוללת 30 מפגשים חודשים.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי