מכינה לעיצוב | מכינה לעיצוב פנים | מכינות קדם אקדמאיות | מכללת ביטוי
i3 i2

מכינה לעיצוב במכללת ביטוי

תחומי העיצוב, בין אם מדובר על עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים או עיצוב אופנה, משלבים צורך בידע תיאורטי רב, הבנה של המקצוע וההיסטוריה שלו, והגשמה של היצירתיות והכשרון הטבעי איתם מגיעים התלמידים. לימודי העיצוב השונים הם ארוכים, בעלי דרישות גבוהות מכל סטודנט ומכשירים אתכם להיות מעצבים מקצועיים ובעלי דיפלומה בתחום לכל דבר. על מנת להקל על התלמידים את המעבר לתכניות הלימוד המלאות, מציעה מכללת ביטוי מכינות קדם אקדמאיות שמציידות את התלמידים בחומרים בסיסיים, והכנה לשנת הלימודים.

המכינה לעיצוב תעשייתי במכללת ביטוי

עיצוב תעשייתי הוא אולי תחום העיצוב שנוגע לקהל הרחב ביותר, שבדרך כלל אינו מודע לתהליך המורכב שמאחורי יצירת המוצר. המקצוע המספק משלב בין יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, עם הבנה טכנית של האופן בו מוצרים פועלים ומתקשרים עם המשתמש. המכינה לעיצוב תעשייתי מאפשרת לתלמידים להתנסות בשרטוט ותכנון ראשוני של מוצר, מקנה את הידע ליצור מודל תלת מימדי של הרעיון הסופי והפרקטי, וכך גם ליצור תיק עבודות שישמש את התלמידים בתום הלימודים, כאשר ישתמשו בתיק העבודות לקבלה ללימודים.

על המכינה לעיצוב פנים ולאדריכלות

עיצוב פנים ואדריכלות הם נושאים שמשלבים בחובם אמנות ויצירתיות, לצד שימוש בטכנולוגיה חדשנית, מתמטיקה ואפילו פסיכולוגיה, כדי ליצור חוויה עיצובית שתשפיע על דיירי החלל אותו אנחנו מעצבים. המכינה לעיצוב פנים מתעסקת בעיקר בהבנת התחום באופן בסיסי, בשימוש נכון בחומרי גלם וביצירת תיק עבודות מרשים. במכינה לאדריכלות תלמדו על יצירת שרטוטים אדריכליים תקניים, על שימוש בחישובים כדי ליצור תכנון תקין שיעמוד במבחן התוצאה, ובחלק השני תעברו הכנה למבחני הקבלה הקשים ללימודים המלאים.

המכינה לעיצוב אופנה של מכללת ביטוי

המכינה לעיצוב אופנה כוללת את העבודה המעשית הרבה ביותר. נלמד כמובן על זרמים בולטים בעיצוב אופנה ועל מעצבים בולטים מהם אפשר לקבל השראה ורעיונות. לצד לימוד טכניקות תפירה, גזירה ושימוש נכון בחומרים, נתעמק גם על בחירת צבעים, התאמת הבגד ללקוח ונתמחה בבגדי ילדים, בגדי ערב, שמלות כלה, בגדי פנאי ועוד. בסוף המכינה נתמקד בהכנה למבחני הכניסה שמעמיד המוסד אליו אתם מעוניינים להתקבל בסוף הלימודים, בעזרת ליווי אישי צמוד של צוות המורים, בתהליך פרטני ואישי עבור כל תלמיד ותלמיד.

פרטים טכניים, קביעת פגישת ייעוץ והרשמה

מכינות קדם אקדמאיות במכללת ביטוי נפרשות על פני 30 מפגשים חודשיים, ולוקחות את התלמידים ממקום בסיסי, בהם מלבד עניין ראשוני אין להם כל ידע בנושא, למקום בו הם מסוגלים להתנהל במקצוע בזכות עצמם, וסיכויי הקבלה שלהם למוסדות הלימודים גבוה בהרבה. המכינות של מכללת ביטוי מעניקים לכם את היתרון הגדול לעומת מועמדים אחרים, וכמובן גם את הביטחון והיעד הדרושים כדי להתקבל. לפרטים נוספים אודות המכינות הקדם אקדמאיות ולהרשמה לאחת התוכנית, התקשרו אלינו או פנו אלינו באמצעות האתר.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי