לימודי עיצוב פנים | מכינה לעיצוב פנים - מכללת ביטוי
i3 i2

מכינה לעיצוב פנים

כדי להצליח באמת בעולם עיצוב הפנים צריך להכיר את העקרונות המעשיים והתיאורטיים של עולם העיצוב, צריך לפתח קול ייחודי ולהבדיל את עצמך מכל השאר. יש לחקור את יסודות החומר, להבין את הסביבה ולהכיר טכניקות מסורתיות בד בבד עם פורמטים דיגיטאלים מתקדמים.

המכינה לעיצוב פנים במכללת 'ביטוי לאמנות ועיצוב' מתמקדת בהכנה יסודית למוסדות האקדמיים השונים, הן בארץ והן בחו"ל, ובפיתוח הביטוי האותנטי של כל סטודנט/ית. הלימודים במכינה לעיצוב פנים עוסקים ביצירה והבניה של החללים שבהם אנו חיים, והיא כרוכה בהכרת האיזון הדק ובממשק שבין אנשים, סביבה ומבנים.

 

 

אודות המכינה לעיצוב פנים במכללת ביטוי

המכינה ללימודי עיצוב פנים במכללת ביטוי עוצבה ונבנתה על פי הקריטריונים של המוסדות האקדמיים השונים ללימודי עיצוב פנים ומתוך הכרות ארוכת שנים עם מוסדות אלו ותנאי הקבלה הייחודיים שלהם.
התוכנית הלימודית במכינה לעיצוב פנים ואדריכלות נחלקת ל-2 חלקים עיקריים:

  • חלק א' – חלק זה יוקדש למפגש עם עולם העיצוב ולהקניית כלים בסיסיים בתחומי האמנות והעיצוב, לרבות: פיתוח השפה החזותית, יצירה בדו ממד ותלת ממד, מפגש עם מרקמים, חומרים וטקסטורות. שכלול היצירתיות והחשיבה, פיתוח רעיונות ומפגש פנים מול פנים עם דיסציפלינות מעולם העיצוב, ביניהן: עיצוב גרפי, עיצוב מוצר, צורפות ועולם האופנה, עיצוב תעשייתי, אמנות ועוד.

לאחר השלמת חלק זה במכינה, נקיים מפגש אישי עם כל סטודנט/ית, על מנת לעזור לסייע בהחלטה על מסלול הלימודים והמוסד האקדמי המתאים ביותר.

  • חלק ב' – השלב הבא במכינה לעיצוב פנים וארכיטקטורה יתמקד בהכנת הסטודנט למסלול הלימודים ולמוסד האקדמי שבחר. נלמד בכיתות סטודיו אינטימיות כאשר כל סטודנט/ית ייהנה מליווי אישי והנחיה פרטנית. נתרכז במטרה הסופית, קרי בבניית תיק עבודות מפואר ומקורי, בהכנה למבחני הקבלה ונערוך סימולציות לראיונות האישיים. "נלכלך את הידיים" בסטודיו, נתוודע אל עולם תכנון הפנים, אל עיצוב חללים ציבוריים ופרטיים, נכיר סגנונות עיצוב מודרניים וקלאסיים ונכסה את כל ההיבטים של עולם עיצוב הפנים, תוך מתן דגש על פרקטיקה ומקצועיות.


משך המכינה: המכינה לעיצוב אופנה כוללת 30 מפגשים חודשים.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי