מכינה תל אביב | מכינה לאמנות | לימודי אמנות | מכינות קדם אקדמאיות
i3 i2

מכינה תל אביב

הרבה מאתנו מרגישים שעליהם לתת דרור ליצירתיות שזורמת בהם ובאופן מקצועי. מכללת ביטוי הינו מקום של אמנות, יצירתיות ועיצוב. מכללת ביטוי מהווה מקום בו רעיון מתגבש לכדי פרקטיקה אשר מושיטה יד לאמן האישי של כל אחד ואחד מאתנו. בין היתר ניתן למצוא במכללה מכינה ללימודי אמנות, מכינה לעיצוב אופנה, מכינה לעיצוב תעשייתי, מכינה לעיצוב פנים, מכינה לאמנות, מכינה לתכשיטנות ומכינה לאדריכלות. מכינות קדם אקדמאיות כמו זו מקנים לתלמידים כלים להתמודד עם דרישות המוסדות הגבוהים. ההכנה מתאפשרת ע"י הכרת הדרישות של כל מוסד ומוסד, ובהתאם לכך מועברים התכנים השונים.

דוגמה א'- עיצוב פנים

על מנת להצליח ולהתפתח בתחום עיצוב פנים, יש צורך להחזיק ביצירתיות ובמקביל להתמקצע בשיטות הפונקציונאליות. יש צורך לתת דרור לחזון ובמקביל לדעת כיצד להנחית אותו לפרקטיקה. יש צורך ללמוד את מגבלות המקום ובמקביל לדעת כיצד ניתן לצמוח מהמקום הזה. אנו כאן, (לא מכינה בתל אביב אלא במקום נוח יותר, ברמת גן), נמצאים על מנת לעזור לכל אחד ואחד למצוא את הקול שלו, ובמקביל להקנות לו את הכלים להמשך הצלחת הדרך. בין השאר נחקור יסודות, חומרים, נתוודע אל פורמטים דיגיטליים, נתרגל שרטוט מקצועי ועוד.

לימודי עיצוב

דוגמה ב'- מכינה לאמנות

מקוריות, טון אישי, יצירה, רעיון, פיתוח, גדילה ויצירה. כל אלו מהווים את מהות לימודי האומנות כאשר כל הזמן יש משחקי גומלים בין תיאורה לפרקטיקה. במכינה ניתן דגש על לימודי פילוסופיה, לימודי אמנות, סוציולוגיה, עיצוב, פסיכולוגיה, תקשורת, תרבות, פוליטיקה, ומעל הכול פיתוח חשיבה עצמאית ויצירתית. מטרת המכינה לעזור לכם להכיר את הצד היצירתי שבכם, לעזור לכם לבנות את הטון הפרטי שלו בתוך הכלל, כאשר לכל אורך הדרך יש התנסות פרקטית לצד הגות מחשבתית. במקום סגל מרצים בכירים שמנחה את שני השלבים. השלב הראשון יהיה התנסות בטכניקות השונות, ואילו החלק השני יתמקד בבניית תיק העבודות שיכניס אתכם למוסדות הנבחרים בתחום, כאשר לכל אורך הדרך יש ליווי אישי ותומך.

לימודי אמנות ציור סטודנטים

השלב הבא

מכללת ביטוי (כאמור מכינה ברמת גן ולא מכינה בתל אביב), מושיטה אליכם יד מקצועית על מנת להפוך חלום למציאות, על מנת לעזור לאלפי אנשים להיכנס אל דלתות המוסדות הגבוהים בתחום העיצוב והאומנות, וזאת בזכות התפישה שלכל אחד יש את הפן הזה בעצמו. מכללת ביטוי פונה אל הערוצים הנכונים ביותר על מנת לפתח אצל כל אחד את המקום בו הקונספט קורם עור וגידים, משלב צורות וחומריות לכדי מימוש הרעיון בעולם החומרי, לכדי תיק עבודות רציני ומוצלח. כיום ניתן למצוא מגוון מכינות קדם אקדמאיות, אך רק מכללת ביטוי מתמקדת בנישה זו ועושה זאת על הצד הטוב ביותר ובאופן אנושי ומקצועי. מדובר בצוות מרצים בכירים, בחשיפה למגוון טכניקות ושיטות מקובלות, לצד דרבון אישי וקבוצתי אשר מסייע להגיע לקו הסיום עם תיק עובדות איכותי, על מנת שניתן יהיה לעבור לשלב הבא.

מכינות קדם אקדמאיות

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי