מכינות והכנת תיק עבודות | מכללת ביטוי
i3 i2

מכינה לעיצוב אופנה

woman-female-girl-87353-m

המכינה לעיצוב אופנה ב- מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב נועדה לספק לכל סטודנט וסטודנטית תובנות ולפתוח צוהר אל לב ליבו של עולם האופנה. אנו רואים עצמנו כמרכז בעל מורשת והשפעה על עיצוב עולם האופנה, ומזמינים אותך ליהנות מסביבה מטפחת, מכילה אך גם מאתגרת ושאפתנית, שתוביל אותך לפיתוח יצירתיות, מקוריות ומצוינות.

קרא עוד

מכינה לעיצוב פנים

woman-female-girl-87353-m

כדי להצליח באמת בעולם עיצוב הפנים צריך להכיר את העקרונות המעשיים והתאורטיים של עולם העיצוב, צריך לפתח קול ייחודי ולהבדיל את עצמך מכל השאר. יש לחקור את יסודות החומר, להבין את הסביבה ולהכיר טכניקות מסורתיות בד בבד עם פורמטים דיגיטליים מתקדמים.

קרא עוד

מכינה לאמנות

מכינה לאמנות

החלום להפוך לאמן, יוצר ומשפיע מתחיל ממש כאן, במכללת 'ביטוי לאמנות ועיצוב'. במקום שבו רעיונות הופכים לפרקטיקה והביטוי האישי והאותנטי מתגבש לכדי יצירה מקורית.

קרא עוד

מכינה לתכשיטנות

woman-female-girl-87353-m

אנחנו במכללת 'ביטוי לאמנות ועיצוב' מאמינים שעיצוב טוב - נשאר, ולא עובר עם חלוף האופנה, ועקרון זה מנחה אותנו בכל פעילותינו, גם במכינה לתכשיטנות. עבורנו תכשיטנות משולה לעיצוב הגוף, כאשר האדם שנמצא במרכז העשייה הוא יצירת האמנות עצמה.

קרא עוד

מכינה לאדריכלות

woman-female-girl-87353-m

אדריכל הוא אמן אך הוא גם מדען. הוא משלב בעבודתו היבטים רבים, ביניהם: טכנולוגיה, פסיכולוגיה, הנדסה, תקשורת, אמנות חזותית, עיצוב, אקולוגיה, היסטוריה, שיווק ומתמטיקה. הוא עוסק בעיצוב סביבות חיים ומגורים חדשות אך גם בשימור הקיים.

קרא עוד

  • מכינה לעיצוב אופנה
  • מכינה לעיצוב פנים
  • מכינה לאדריכלות
  • מכינה לעיצוב תעשייתי
צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי