מסלול העיצוב שדוחף לפסגות | עיצוב פנים | עיצוב אופנה | מכללת ביטוי
i3 i2

מסלול העיצוב שדוחף לפסגות

פסגות מדהימות של יצירה

החושים שלנו יכולים לעשות נפלאות אם עובדים איתם בצורה חופשית ומפנימים ידע חשוב בתחומי העיצוב. במכללת ביטוי מראים כיצד זה הרבה יותר קל ממה שחושבים כשרוצים להגיע לפסגות עיצוב מרשימות ומיוחדות. מגמת העיצוב הרב תחומית של המכללה מאפשרת לכל אחד ואחד ליהנות מלימוד מיוחד במינו.

בזכות שילוב של חושינו השונים אפשר באמת לפרוץ דרך בכל עיצוב ולהדגיש את רמת המקוריות והיצירתיות בתחומים רבים. מנקודת מבט זו מציגה המכללה את המגמה שבה ניתן לרכוש בצורה מרעננת וייחודית ידע רב בתחום העיצוב, הבנה של דקויות שונות, וכמובן יכולת שליטה מרשימה בתחומים המובילים של העיצוב בעולם.

4 שנות לימוד של שילוב תחומים מרתקים

לא מעט ידע רוכש מי שנכנס למגמת העיצוב הרב תחומית של מכללת ביטוי. מדובר במסלול של 4 שנות לימוד שבו נחשף כל סטודנט לשילוב בין תחומי עיצוב רבים ובין התחום המרתק של לימודי הרוח. זאת כדי להדגיש את הדרך המיוחדת של המכללה שמאמינה כי מעצבים צריכים להציג לא רק ידע וניסיון אלא גם שאר רוח.

די ברור כי בעתיד הנראה לעין יבין כל מעצב שאין הוא יכול לעבוד רק בצורה טכנית, אם נגדיר זאת כך. לכן בזכות תחומי עיצוב שונים שכוללים בין היתר את נושאי עיצוב הפנים, עיצוב אופנה, לימודי אומנות ותקשורת חזותית, ניתן לצאת לדרך חדשה של יצירה חסרת גבולות המחדשת בצורה נעימה לכולם.

המרצים המובילים שצמודים לסטודנטים

רמת הלימודים במכללת ביטוי נחשבת לגבוהה בזכות אלמנטים רבים המרכיבים שנות לימוד ממצות ועמוסות מידע רלוונטי. בין נוחות רבה לכל סטודנט ובין מערכי שיעור מקצועיים, הדרך סלולה להצלחה מלאה. חשוב לציין שהלימוד במגמה זו משתלבים גם עם לימודים של מדעי הרוח של האוניברסיטה הפתוחה לתואר ראשון.

המרצים המנוסים שלנו עומדים לצדו של כל סטודנט כדי להוביל אותו בצורה אישית עד להשגת התוצאות ועד לתחושת המיצוי המלאה בכל פרויקט. על המצטרפים למגמה לדעת שלאחר 3 שנות הלימוד הראשונות בוחר כל סטודנט את תחום העיצוב שבו יציג את פרויקט הגמר שלו בדרך להשלמת לימודיו בצורה החיובית ביותר.

 

תערוכה במכללת ביטוי:

DSCN2454

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על מגמה רב תחומית עם תואר ראשון

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי