מסלול רב תחומי במכללת ביטוי | מכללת ביטוי
i3 i2

מסלול רב תחומי במכללת ביטוי

 


מכללת ביטוי- כשמה כן היא, מאמינה בהקנייה ולימוד הכלים אשר יאפשרו לבוגריה להתבטא באופן חופשי ולהביא מעצמם את הייחוד ואת הערך המוסף שבכל אחד ואחת וליצוק אותם לתוך יצירות האמנות או מוצרים שהם מעצבים. במכללת ביטוי ניתן ללמוד ולהתמקד בכל אחד מתחומי האמנות והעיצוב כמו לימודי אמנות נטו, עיצוב אופנה, עיצוב פנים או לימודי תקשורת חזותית ולצאת עם כל הכלים לעסוק בכל אחד מהתחומים. המסלול החדש שנפתח במכללה זה לא מכבר הוא המסלול הרב תחומי אשר נקרא מסלול ליאונרדו דה וינצ'י. לא בכדי זהו השם שנבחר למסלול. ליאונרדו דה וינצ'י מהווה אב רוחני ללומדים במסלול זה. הוא דוגמה לאיש אשכולות אשר עסק במספר תחומים במקביל כאשר כל תחום קיבל את מלוא תשומת הלב והושגו בו תוצאות מדהימות. הוא היה אמן אך גם מדען וארכיטקט. בתקופת הרנסנס כמו גם ביוון העתיקה מצאו אמנים לנכון לשלב תחומים נוספים אשר היום נראים לכאורה סותרים אך העיסוק הרב תחומי רק שיבח את ההישגים בכל אחד מהם. זוהי החשיבה אשר עומדת מאחורי פתיחת המסלול הרב תחומי במכללה.


במסגרת המסלול ישלבו הסטודנטים לימודים מכל אחד מן התחומים אשר הוזכרו: אמנות, עיצוב פנים, תקשורת חזותית ועיצוב אופנה. הלימודים הרב תחומיים ישתלבו למארג אחד כשהמכללה תדאג לכך שהסטודנט יוכל להשקיע בכל אחד מהם את ההשקעה הנדרשת. במשך שלוש שנים ילמדו הסטודנטים לימודים משולבים כאשר בשנה הרביעית יוכלו לבחור באיזה תחום להגיש את פרוייקט הגמר שלהם ולהתמקד בו.

2014-01-13 10.25.59


בנוסף לכלים הרבים שיקבלו הסטודנטים בתחומי האמנות, כולל הכלים להפיכת הרעיון האישי והאינדיבידואלי למוצר נדרש ונצרך בשוק, הם יסיימו את לימודיהם גם עם תואר ראשון במדעי הרוח. התואר הראשון במדעי הרוח ילמד במסגרת האוניברסיטה הפתוחה. המכללה רואה בלימודי מדעי הרוח את המעטפת ללימודי האמנות, בסיס אשר נותן לאמנות וליצירה את המשמעות והמהות שלהן.

P1030064


במכללת ביטוי יזכו הסטודנטים ללמוד ממיטב המרצים המובילים בכל תחום. זאת בכדי לאפשר להם לממש את מלוא הפוטנציאל שבהם ולהגיע לשיאים אישיים, לפסגות חדשות ולתרגם את המימוש העצמי גם להצלחה חומרית.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על מגמה רב תחומית עם תואר ראשון

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי