מעצבי פנים - על המקצוע והתחרות בשוק | מכינה לעיצוב פנם | מכללת ביטוי
i3 i2

מעצבי פנים – על המקצוע והתחרות בשוק

עיצוב פנים הוא תחום שקיבל דגש ותשומת לב יוצאת דופן בשנים האחרונות. עם עליית טרנד תכניות עיצוב הבית, יותר ויותר אנשים מחפשים מעצבי פנים מנוסים כדי להפוך את הבית למקום נעים יותר, שיצור אווירה מסוימת, ולא יהיה רק המקום בו נחים בסוף היום. על מעצב פנים מוטלת האחריות לא רק ליפות את הבית ולהפוך אותו לאחיד מבחינה עיצובית, אלא גם לדאוג שיהיה פונקציונלי עבור הדיירים, ושיהפוך את השהייה בו לנעימה יותר. לשם כך, נדרשת הכשרה מיוחדת שלוקחת בחשבון את מכלול ההיבטים שהמקצוע דורש.

מה נדרש כיום ממעצב פנים בישראל?

מעצבי פנים צריכים להגיע לכל פרויקט עם ארסנל גדול מאוד של כלים ורעיונות. כל בית הוא פרויקט בפני עצמו, והעיצוב שלו צריך להתחשב בדרישות הלקוח, שעשויות להיות לעתים מבולבלות או לא אחידות, וגם במאפייני הסביבה, התרבות וההוויה של המקום בו הבית ממוקדם. עיצוב פנים תלוי במידה רבה גם ביכולות הכלכליות של הלקוח, ולכן על המעצב להיות גמיש ולהיות מסוגל לחשוב במהירות על פתרונות יצירתיים, שיספקו מענה הולם לדרישות, מבלי להגזים, או להתאים למגוון רחב של תקציבים ודרישות נוספות.

להיות מקצוענים ומנוסים על מנת להצליח

מאחר ומעצבי פנים נדרשים היום יותר מאי פעם בעבר, השוק רואה עלייה גדולה במספר החברות שמציעות שירותי עיצוב מקצועיים. כדי להיות מסוגלים להשתלב בהצלחה באחת החברות המובילות, או כדי להצליח להקים חברה כזו בעצמכם, עליכם לעבור לימודי עיצוב פנים מקיפים ומקצועיים ככל הניתן. היקף החומר גדול מאוד ונוגע בתחומים רבים. צריך לדעת כיצד לעצב חללים שונים בבית, במה שונה עיצוב חלל מגורים מעיצוב חלל ציבורי או עסקי ואיך להשתמש במגוון העצום של האלמנטים העומדים לרשותנו, כדי ליצור עיצוב מתאים.

כיצד נראה קורס עיצוב פנים במכללת ביטוי?

לימודי עיצוב פנים במכללת ביטוי נועדו להביא כל תלמיד למקום בו הוא מסוגל להסתכל על כל חלל, בין אם זו דירת סטודנטים קטנה, וילה ראוותנית, בית קפה או משרד של חברה, ולדעת כיצד לעצב אותו באופן פרקטי ואחיד. התוצאה חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר, כדי לוודא שבתום הלימודים התלמיד יוכל למצוא עבודה ולהתפרנס מעיצוב פנים. בקורס נלמד על סגנונות עיצוב שונים בישראל ובעולם, על סוגי תאורה על פי חלל, כיצד ליצור שרטוט אדריכלי נכון וברור, כיצד להתגבר על בעיות שנובעות ממגבלות החלל או הלקוח ועוד.

פרטים טכניים ומידע נוסף אודות הקורס

לצד הלימודים העיוניים, נתנסה בעבודה מעשית מול טובי האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל, נצא לשטח וניישם את הידע שלמדנו בכתה. הקורס אורך 160 שעות אקדמיות המתפרשות על פני 30 מפגשים שאורכים כ- 10 חודשים בסך הכל. למידע ופרטים נוספים, התקשרו למכללת ביטוי עכשיו.

מכינה לעיצוב פנים  עיצוב פנים במכללת ביטוי

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי