אימון וטיפול באמצעות אמנות | אימון קבוצתי | אימון עסקי | אימון אישי
i3 i2

אימון קבוצתי

אימון קבוצתי מייצג גישה חדשה יחסית בתחום האימון והשיפור העצמיים. בניגוד לקואצ'ינג, הנערך בין שני אנשים בלבד (מאמן וחניך), אימון קבוצתי הוא מסע משותף לקבוצה קטנה של אנשים (המונה בין ארבעה לשמונה משתתפים בדרך כלל), שכל חבר בה שואף להשיג את מטרותיו האישיות בעזרתו של מאמן הקבוצה, אך גם על ידי השענות על חברי הקבוצה האחרים וקבלת עצות ותמיכה מהם. מכללת ביטוי מציעה אימונים מהסוג הזה.

 

 

קרא עוד

אימון עסקי בביטוי

אימון קואצ'ינג לשיפור העסק שלך-

פתחתם עסק, הסדרתם את כל האישורים והביקורקטיה, בניתם תוכנית עסקית, ואפילו יצרתם כרטיס ביקור. בכל זאת, משהו מרגיש לא בסדר. אולי העסק מדשדש, ואתם חשים שאין לכם מספיק לקוחות, או שההכנסות מהלקוחות שיש לכם אינן מספקות. אתם חושבים שאפשר לעשות משהו אחרת, אבל לא בטוחים מה בדיוק. אנחנו מציעים שתעזרו באימון האימון העסקים האיכותי שמציעה המכללה שלנו.

 

 

קרא עוד

אימון זוגות בביטוי

שיפור ותחזוקת הזוגיות-

שמירה על מערכת היחסים במצב תקין היא מלאכה תובענית וקשה. ייתכן שאתם ובני זוגכם סובלים מקשיים בחיי היום יום שלכם הדורשים טיפול, או במצבים קיצוניים הפערים ביניכם עמוקים יותר ואתם אולי שוקלים צעדים דרסטיים כגון היפרדות או גירושין. חשוב שתזכרו, כל בעיה ניתנת לפתרון, ואימון הזוגות המבוסס על אומנות של מכללת ביטוי עשוי להתאים לכם.

 

 

קרא עוד

אימון אישי לנוער

בצומת חשוב בחיים-

אם נחלק את חיינו לשלבי חיים של ילדות, נעורים, בחרות, בגרות וזיקנה, הרי שגיל הנעורים הוא הגיל שבו הצורך הגבוה ביותר שלנו, והערך הגבוה ביותר שאפשר להעניק לנו הוא הכוונה. את היסודות, את התשתית ואת הערכים הבסיסיים העניקו לנו הורינו במהלך גיל הילדות, וכעת כשאנחנו בגיל הנעורים, אנחנו מנסים להבין כיצד ליישם את כל אלה ולאן עלינו לפנות. זאת גם הסיבה, שגיל הנעורים נחשב לגיל הרגיש ביותר בחיינו, גיל שבו רבים מאיתנו חווים חוויות שלא חווינו בעבר, וכנראה גם לא נחווה עוד בעתיד, בין שאלו הן חוויות חיוביות ויוצאות דופן עבורנו, ובין שאלו הן חוויות קשות ושליליות.

 

קרא עוד

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי