סדנאות אומנות | לימודי אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

סדנאות אומנות

על מנת להיות אמן, אי אפשר להסתפק רק בכשרון ויכולות אישיות בתחומי האומנות השונים, וההוכחה לכך היא שאחוז האנשים באוכלוסיה המחזיקים בכשרון ייחודי ויוצא דופן הוא גבוה מאות מונים מאשר כמות האנשים הנחשבים לאמנים, ומייצרים יצירות אמנות כדרך חיים. יחד עם זאת, לא כל מי שיש לו כשרון אכן רוצה להפוך לאמן במשרה מלאה. חלקם רוצים ללמוד טכניקות ולחוות יותר את עולם האמנות על מנת להעשיר את חייהם הפרטיים, וחלקם רוצים "להתחיל בקטן" ולבדוק האם זה הוא אכן תחום שבו הם רוצים להעמיק את ידיעותיהם ואת היקף העיסוק שלהם בו. בנוסף לכך, ישנם אנשים שאין להם כשרון יוצא דופן, או שעדיין לא גילו אותו, אך מאוד רוצים לעסוק באומנות כתחביב. עבור כל אלה, סדנאות אומנות הוא הפורמט הטוב ביותר ללמוד על אומנות, לפתח את כישוריהם, ולחיות יותר אומנות.

מסלול קצר, מרוכז וממוקד

סדנת אומנות היא מסלול לימודי קצר, מרוכז וממוקד המאפשר למשתתפים בו לחוות את תחום האומנות הנלמד במסגרתו. סדנאות אומנות קיימות סביב תחום הציור, תחום הפיסול, תחום הצילום, תחום הוידאו ועוד מגוון רחב של תחומים. לחילופין, יכולה סדנת אומנות להתמקד דווקא בסגנון אומנותי כמו אומנות מודרנית, אמנות בזבל וכדומה. המוטיב המרכזי בכל הסדנאות הללו הוא האלמנט החווייתי המשלב מידע עיוני ומקצועי, יחד עם עשייה רבה, התנסות בגוף ראשון ביצירת אומנות, ומפגשים עם אנשי מקצוע במסגרת כיתות אמן.

סדנאות אומנות

לימודים מעמיקים וארוכי טווח

סדנת אומנות היא לא הפורמט המתאים לכל אחד, ואנשים המבקשים למסד את הכשרון שלהם ולבסס את חייהם סביב אומנות, צריכים לפנות לערוצי לימודי אומנות מובנים, עמוקים ומקיפים יותר. לימודי אומנות כוללים מעגלי ידע רחבים ועמוקים יותר מאשר סדנת אומנות, מכסים מכלול רחב יותר של תחומים, סגנונות וטכניקות אמנותיות, וכן מספקות לסטודנטים ידע רב סביב התחום המקצועי ניהולי בעולם האומנות, תחום הכולל ניהול אומנות, אוצרות וכדומה.

ללמוד במוסד מוכר עם סגל מקצועי

בבחירת סדנת האומנות המתאימה לכם ביותר, אתם רוצים לברר את התאריכים בהם מתקיימת הסדנה, הנושא המרכזי של הסדנה, הסגל המקצועי המנהל אותה, המוסד שבו מתקיימת הסדנה, וכמובן המלצות וחוות דעת שניתן לקבל על הסדנה. לעיתים, חוויה לא טובה במסגרת סדנה לאומנות, יכולה לסתום את הגולל על ההתעניינות שלכם בתחום זה, על אף שאין לכך כל הצדקה רציונלית. שימו לב שאתם בוחרים מוסד המתמחה בתחום האומנות, מכללת ביטוי לאומנות  ועיצוב מציעה מגוון של מסלולי לימוד בינהם לימודי אומנות ושילוב בתואר.

לגעת, להתנסות ולהחליט

אם אתם רוצים להעשיר קצת את חייכם עם אומנות ועם יצירות שאותן תוכלו לבצע בזמנכם הפרטי והפנוי, ומשם אולי תגלו עולמות חדשים בהם תרצו להעמיק, סדנת אומנות הוא בדיוק המקום הנכון להתחיל בו, ולבחון מה הוא תחום האומנות המתאים לכם ביותר.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי