סטיילינג כמקצוע | מכינה לעיצוב אופנה | מכללת ביטוי
i3 i2

סטיילינג כמקצוע

היום, נדמה שכמעט כל אחד שמבין מעט בבגדים, התאמת צבעים ואקססוריז, מכריז על עצמו "סטייליסט". עם זאת, מי שמתעניין בתחום יכול לציין סטייליסטים בולטים ומוכרים, שמשנים את הדרך בה כולנו מתלבשים, בוחרים אביזרים ומסתכלים על עולם האופנה. כדי להפוך לאייקון של אופנה ועיצוב, יש צורך להתמחות בתחום, ללמוד אותו לעומקו. לא מדובר אך ורק על כשרון בסיסי או עין לצבעים והתאמה. כמו בשירה או ציור, גם כאן נדרשת הבנה מקצועית עמוקה, שתאפשר לכם לקחת את התחביב הקליל ולהפוך אותו למקצוע רווחי ומספק.

איך אנחנו רואים את מקצוע הסטיילינג

התפישה השגויה, לפיה סטייליסט יכול להיות כל אחד שמקורב ל"סלב" ומבין מעט באופנה, הביאה לכך שקשה למצוא אנשים שמתעסקים בתחום הסטיילינג באופן מקצועי. כמו כן, לא נוצרה ההפרדה הנכונה בין סטייליסטים לעיצוב יום יומי של אופנת המונים, לבין עיצוב מדויק וממוקד יותר להפקות אופנה, לטלוויזיה או לסרטים. אנחנו במכללת ביטוי, רואים את מקצוע הסטיילינג כעבודה מקצועית לכל דבר. ככזו, אנחנו מאמינים שיש צורך להתמחות בה, להבין אותה ואת ההיסטוריה שלה, ולהתייחס אליה ברצינות כפי שיש להתייחס לאמנות.

איך הופכים את זה לעבודה?

כדי לקחת את התחביב ולהפוך אותו למקצוע רווחי, לימודי עיצוב אופנה הם הכרחיים. הלימודים במכללת ביטוי מעניקים רקע רחב (מבחינה עיונית), שפותח את הדמיון לרעיונות חדשים ולאפשרויות לא מוכרות. מכינה לעיצוב אופנה, כפי שהיא מוצעת במכללה, משלבת לצד הלימודים העיוניים החשובים, גם לימודים מעשיים רבים, שיאפשרו לכם "להשתפשף", ולקבל חוות דעת מקצועית ממורים מנוסים ומוכשרים. בואו ללמוד איך מתחילים אופנה חדשה ומציגים אותה לציבור הרחב, איך לקחת את הרעיונות האישיים שלכם, ולפרסם אותם.

מכינה ללימודי עיצוב אופנה

הפכו את הכשרון לדרך חיים במכללת ביטוי

בדיוק כמו שלא הייתם הולכים למעצב שיער שמעולם לא למד עיצוב, לא תוכלו להשתלב בשוק עיצוב האופנה והסטיילינג בלי לימודי עיצוב אופנה. אם אתם חושבים שהגיע הזמן להפסיק לשבת ולפנטז על היום שבו תעסקו בעיצוב כפי שתמיד חלמתם, וצריך לעשות מעשה שיקרה אתכם אל החלום, מכינה לעיצוב אופנה היא הצעד הראשון בכיוון הנכון. במכינה המקיפה תקבלו ידע וניסיון, תלמדו על יצירת דמויות ודימויים, כיצד להתייחס לחלל העבודה, כיצד לשלב בין צבעים ומרקמים בדרכים יצירתיות ושונות ונושאים רבים נוספים.

פנו אלינו עוד היום לפרטים נוספים

נדרש שינוי בתפישה כדי להוציא את החלום הגדול מארון הבגדים ולעסוק בו כל יום. המכינה מאפשרת לכם להתנסות באופן הראשוני והבסיסי ביותר עם לימודי עיצוב אופנה, כך שתוכלו אחת ולתמיד לדעת האם זה התחום בו אתם מעוניינים לעסוק. כדי לשמוע עוד על המגמה במכללת ביטוי, התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח לספק לכם פרטים נוספים אודות תכנית הלימודים.

בהצלחה!

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי